Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Золоті нагороди у динамівців PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 липня 2012, 08:30

В португальському місті Монтемор-о-Вело проходить чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. До складу збірної команди України включені інструктори зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України майстри спорту України Грищун Інна, Алтухов Павло, Янчук Дмитро.

Приємно відзначити, що всі спортсмени пробились у фінальні заїзди європейського чемпіонату.

Найкращий результат в змаганнях серед юніорів показав Алтухов Павло, який на дистанції 1000 м та 500 м в заїздах С-1 став першим, принісши в скарбничку збірної команди України дві золоті медалі.

Від щирого серця вітаємо Алтухова Павла та його тренера Жиляєва Сергія Леонтійовича  із золотими медалями європейського чемпіонату.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
"Юний динамівець" - завершено PDF Друк e-mail
Середа, 27 червня 2012, 16:16


Другий день чемпіонату Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з веслування на байдарках і каное серед дівчат та юнаків 1996-1997 рр.н. «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця» присвяченого Року спорту та здорового способу життя», що проходив у м. Хмельницький не приніс господарям очікуваних перемог, тільки Салях Валентина на дистанції 500 м в заїзді К-1 здобула золоту нагороду, в каноїстів Флерчук Максим посів друге місцена цій дистанції. Решта спортсменів показали значно гірші результати.

Детальніше...
 
Юний динамівець в Хмельницькому PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 червня 2012, 15:58

В акваторії р. Південний Буг в м. Хмельницький 26 червня поточного року стартував Чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 1996-97 рр.н. «Юний динамівець» під гаслом – «Від юного динамівця до олімпійця» присвяченого Року спорту та здорового способу життя. В змаганнях взяли участь представники організацій Товариства з АР Криму, Вінницької, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської та Хмельницької областей, загальна чисельність склала 63 учасника.

Детальніше...
 
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! PDF Друк e-mail
Четвер, 14 червня 2012, 10:57

Шановний Сергію Олександровичу

Від імені подільських динамівців прийміть сердечні вітання з нагоди

Дня народження

Ваша плідна праця, високий професіоналізм та відданість обраній справі, сприяють зміцненню системи правоохоронних органів

та популяризації динамівського руху в Україні, загалом та області, зокрема.

Від усієї душі бажаємо Вам завжди бути здоровим, енергійним та життєрадісним.

З найкращими побажаннями

подільські динамівці

 
Динамівський спортивний «weekend» PDF Друк e-mail
Середа, 06 червня 2012, 15:27

Представники Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України взяли участь у змаганнях Всеукраїнського рівня.

Шість спортсменів, що були включені до складу збірної команди Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, взяли участь у чемпіонату України з боксу серед юнаків 1998 – 1999 р.н.(серед ФСТ та відомств) в м. Керч з 28 травня по 6 червня поточного року.

В поєдинках на ринзі, що були наповнені драматизмом, вихованці тренера Приходьченко В.М. Задорожний Денис у ваговій категорії 43 кг святкував перемогу та здобув золоту нагороду. У фінальній зустрічі вагової категорії 50 кг, опонент Гуменюка Владислава був трішечки швидшим та точнішим, у підсумку друга сходинка п’єдесталу за Владиславом.

На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що проходив в м. Дніпропетровськ з 31 травня по 3 червня 2012 року інструктори зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Янчук Дмитро на дистанції 5000 м в каное-одиночці був першим, Грищун Інна на дистанції 500 м в байдарці одиночці була другою, Гроцька Наталія на дистанції 1000 м в байдарці двійці з Грищун Інною були третіми.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців та призерів змагань та їх тренерів з показаними результатами.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Динамівський кубок у "Поділля - 2002" PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 червня 2012, 06:23

alt

В рамках проведення Управлінням МВС України в Хмельницькій області акції «Міліціонер — твій захисник!» з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей та урочистого відкриття унікального спортивного майданчика для занять тенісом, міні-футболом, пляжним волейболом, бадмінтоном, скелелазіння були проведені змагання з міні-футболу на Кубок Голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України генерал-майора міліції Шутяка С.О.

Детальніше...
 
Міліціонери - переможці PDF Друк e-mail
Четвер, 31 травня 2012, 15:31

Згідно календарного плану фізкультурно-масових та спортивних заходів Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України на 2012 рік 29-31 травня поточного року був проведений Особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з офіцерського триборства серед працівників правоохоронних органів та рятувальних служб області за програмою «Динаміада – 2012». Змагання з офіцерського триборства проводяться у 4 вікових групах:

перша вікова група – особи до 30 років;

друга – особи від 30 до 35 років;

третя – особи від 35 до 40 років;

четверта понад 40 років.

Детальніше...
 
Навчальний рік - завершено PDF Друк e-mail
Четвер, 31 травня 2012, 13:53

Завершенням навчального року для вихованців дитячої юнацької спортивної школи «Динамо» стало проведення змагання з загальної фізичної підготовки, присвячених Міжнародному дню захисту дітей, які були проведені в Дендропарку м. Хмельницький. На урочистому відкритті заступник голови ХОО ФСТ «Динамо» України Геннадій Домбровський привітав учасників з наступаючим святом, побажав високих спортивних досягнень та життєвих успіхів.

Прикладом високого результату для юних вихованців школи стало урочисте вручення Романюку Олександру посвідчення спортивного звання «Майстер спорту України» з дзюдо, яке він здобув на Чемпіонаті України серед молоді до 23 років.

До програми змагання було включено біг на 30, 500 та 1000 метрів, згинання-розгинання рук в упорі лежачи, віджимання на брусах, підтягування на перекладені та стрибок в довжину. Переможець визначався у кожній окремій дисципліні. Наполеглива і цікава боротьба проходила практично у всіх вікових групах, переможці визначились, буквально по долям секунд та кількості в 1-2 рази. Всі дуже старались!!!

Наймолодшому йому учаснику - 6 років, найстаршому - 16, загальна кількість учасників майже 150 чоловік.

По закінченню змагань переможців і призерів очікувало нагородження дипломами та медалями відповідних ступенів.

Змагання із загальної фізичної підготовки - це захід, за допомогою якого тренери-викладачі побачили ефективність роботи та зможуть внести необхідні корективи у навчально-тренувальну роботу у наступному навчальному році.

Адміністрація ДЮСШ "Динамо"

 
Динамівський крос PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 травня 2012, 09:11

alt

До відзначення 67 річниці святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні Хмельницькою обласною організацією ФСТ «Динамо» України були проведені фізкультурно-спортивні заходи, а саме особисто-командний чемпіонат організації з кросу серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб та особисто-командний чемпіонат серед структурних підрозділів Управління МВС України в Хмельницькій області.

Зазначені заходи проводились в рамках проведення Олімпійського дня бігу за сприяння Хмельницького обласного відділення Національного Олімпійського комітет

alt

 

Представники правоохоронних органів та рятувальних служб ( Управління МВС України в Хмельницькій області, Управління МНС України у Хмельницькій області, Управління пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, Управління СБ України в Хмельницькій області та військової частини 3053 ВВ МВС України, Національна академія державної прикордонної служби України ім.. Б. Хмельницького) змагались на дистанціях 3000 м, 2000 м, 1000 м.

Першою спортсмени долали 3000 м, майстер спорту України Олександр Жулінський ( в/ч 3053) показав результат 9, 40 хв. , найближчий переслідувач Семенчук Роман (УСБУ) – 10,15 хв., третім на даній дистанції був Конофольський Євген (НАДПСУ) з результатом 10,26 хв.

На дистанції 2000 м першим був майстер спорту України Рибак Леонід (УМВС), другим – майстер спорту України Дмитрюк Віталій (НАДПСУ), третім – першорозрядник Лук’янчук Олександр ( УДПСУ).

На дистанції 1000 м кращий результат показав майстер спорту України Дуган Сергій (НАДПСУ), другий - першорозрядник Гаврилюк Віталій, третій - Андрійчук Василь (УМНСУ).

За результатами особистих виступів представників колективів фізичної культури і спорту були підведені командні підсумки. Загальнокомандне перше місце посіли прикордонники, друге – міліціонери, третє - військовики.

alt

Всі призери були відзначені медалями, грамотами та загальнокомандними кубками, а від Хмельницького відділення НОК України «фірменними» футболками.

Особисто-командний чемпіонат ФСТ «Динамо» України серед структурних підрозділів Управління МВС України в Хмельницькій області розпочався із забігу заступників начальника управління, керівників галузевих служб та командирів спецпідрозділів. На дистанцію у 1000 м фізкультурників вивів заступник начальника управління полковник міліції Довгань Микола Іванович. Першим на даній дистанції, очікувано, був командир РМОП «Беркут» підполковник міліції Валерій Леонець, другим - начальник сектору документального забезпечення підполковник міліції Роман Матвєєв, а третім — заступник начальника УДСО при УМВС підполковник міліції Володимир Онистюк.

В змаганнях серед спецпідрозділів на дистанції 2000 м кращим був Вересюк Володимир (СОБСМ «Грифон»), другим – Дмитро Павлунік («Титан»), третім – Костянтин Антощук («Сокіл»). На дистанції 1000 м до представників спецпідрозділів приєднались представники служб Управління, але вони не змогли створити серйозної конкуренції. Першим на дистанції був Володимир Гаврилюк (РМОП «Беркут»), другим – Дмитро Дубовий («Титан»), третім Денис Олійник («Грифон»). Загальнокомандне перше місце повів «Беркут», друге – «Грифон», третє – «Титан».

alt

До участі у змаганнях серед представників міськрайвідділів заявились всі 23 колективи.

На дистанції в 2000 м кращий результат та відповідно перше місце посів Марчук Максим зі Старої Синяви, друге – Олександр Сошніков з Шепетівки, третє – Дмитро Мельник зі Славути.

На дистанції 1000 м перемогу святкував Микола Власюк з Хмельницького МВ, другим був Андрій Сокирко з Хмельницького РВ, третім - Ігор Вовк з Ярмолицького РВ.

alt

Представники Хмельницького МВ впевнено посіли перше загальнокомандне місце, друге – Шепетівський МВ, третє – Нетішинський МВ.

Зазначені заходи реалізували олімпійський принцип «Головне не перемога, а участь».

В подальших планах проведення чемпіонату Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з міні-футболу та волейболу серед колективів фізичної культури і спорту структурних підрозділів Управління МВС України в Хмельницькій області, адже заняття спортом сприяють якісному виконанню складних оперативних завдань..

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Динамівці - володарі Кубку УКраїни PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 травня 2012, 12:04

alt

В Південній Пальмірі, м. Одеса, 27 – 29 квітня 2012 року були проведені змагання фіналу Кубку України з панкратіону. Змагання проводились з наступних програм даного виду єдиноборства (поєдинки без ударів – ГРАПЛІНГ НОУ – ГІ; бразильське джиу-джитсу BJJ – ГРАПЛІНГ ГІ; поєдинки з обмеженим повним контактом – ПАНКРАТІОН АГОН; поєдинки з повним контактом – змішані єдиноборства ММА).

 

На палестру фіналу Кубку України виходило 310 учасників, що представляли 13 області України. Команда Хмельницької області була сформована з представників Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, що і не дивно, в області тільки в Хмельницькій ДЮСШ «Динамо» культивується дане єдиноборство.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець»

Сторінка 23 з 32