Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Перша атестація складена PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2012, 10:07

В складі збірної команди Хмельницької області Тостоновський Ян, вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо», взяв участь у Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років, що проводився 10-13 квітня поточного року у Південній Пальмірі (м. Одеса). Відзначаємо, участь була вдалою, у ваговій категорії до 81 кг Ян посів ІІІ місце, в черговий раз підтвердивши високий статус Хмельницької ДЮСШ «Динамо» на Україні.

Призові місця на Всеукраїнських та міжнародних стартах були б неможливі без системної роботи тренерсько-викладацького складу позашкільного навчального закладу зі всіма вихованцями.

Тринадцятого квітня в у Хмельницькій ДЮСШ «Динамо» було проведено атестування (здача на 6 кю (білий пояс)) вихованців групи початкової підготовки 1 року навчання. До програми атестування вихованців були включені елементарні технічні дії дзюдоїста та проводились у декілька етапів. На атестуванні були присутні батьки. Приємно відзначити що всі вихованці групи впевнено склали атестацію та з повним правом носять білий пояс, як головний компонент екіпірування дзюдоїста.

За підсумками атестування всі учасники були нагороджені грамотами, можливо перші грамоти отримали майбутні чемпіони та символічними писанками (подарунками) на передодні свята - Воскресіння Христового.

Адміністрація ДЮСШ «Динамо»

 
Хмельничани кращі в групі «А» PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2012, 09:17

alt

Виконуючи рішення Президента України В. Януковича про оголошення 2012 року «Року спорту та здорового способу життя» за сприяння Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Державна пенітенціарна служба України проводить чемпіонат служби з міні-футболу.

 

На першому етапі, до якого були залучені команди всіх управлінь та навчальних закладів Державної пенітенціарної служби України, команда Хмельницького управління Державної пенітенціарна служба України зустрічалось зі своїми колегами з Чернівецької області та впевнено перемогла у двох зустрічах. Перемоги дозволили пройти в наступний - ІІ етап, що проводився 13 квітня поточного року.

Другий етап чемпіонату проводився та спортивній бази Навчального центру Управління МВС України в Хмельницькій обласної, до групи «А» увійшли команди Вінницького, Волинського, Івано-Франківського, Тернопільського та Хмельницького територіальних управлінь Державної пенітенціарної служби України за організаційно-методичної допомоги Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Детальніше...
 
Голландський кубок на Поділлі PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 квітня 2012, 10:27


Хмельницькі футзалісти черговий раз підтвердили свій високий спортивний статус серед своїх європейських колег. Збірна команда хмельницьких-динамівців, що була складена зі співробітників Управління МВС України в Хмельницькій області взяли участь у Міжнародному турнірі з футзалу серед поліцейських, що проходив у голландському місті Лейден.

Детальніше...
 
Срібна та бронзова нагорода у Чемпіонаті України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2012, 12:54

alt

Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів і юніорок, юнаків і дівчат пройшов з 30 березня по 4 квітня 2012 року в історичному місті Кам’янець – Подільський у районному Будинку культури «Розмай». У складі збірної області виступали динамівські спортсмени, а саме: Нестерук Григорій, Воронюк Іван та Шинкарук Артем.

 

Поміст виявився вдалим для динамівських спортсменів:

Нестерук Григорій у ваговій категорії до 74 кг серед юнаків посів ІІІ місце з результатом 550 кг (присідання 210 + жим 140 +тяга 200) виконавши норматив КМСУ програвши спортсмену з Полтави Маріїчіну Дмитру 2,5 кг – ІІ місце.

Воронюк Іван у ваговій категорії до 120 кг серед юнаків посів ІІ місце з результатом 542,5 кг (присідання 200 + жим 130 + тяга 212,5).

Шинкарук Артем у ваговій категорії до 74 кг серед юніорів посів 11 місце з результатом 627,5 кг (присідання 230 + жим 177,5 + тяга 220), спортсмену не вистачило 27,5 кг до Майстра спорту України.

Підготував спортсменів Майстер спорту України Андрій Басістий.

Вітаємо динамівських пауерліфтерів з вдалим виступом, адже для Григорія та Івана це був дебют на Всеукраїнських змаганнях.

 

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Є олімпійська ліцензія на Хмельниччині PDF Друк e-mail
Середа, 21 березня 2012, 09:16
Члени Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України від щирого серця вітають Тетяну Філонюк-Єрохову із завоюванням ліцензії на участь у змаганнях з марафонського бігу на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні.

 


 
Дев’ять нагород чемпіонату України PDF Друк e-mail
Середа, 21 березня 2012, 09:01

Збірна команди Хмельницької області взяла участь у змаганнях чемпіонату України з панкратіону серед юніорів та кадетів, що проходив 15-17 березня 2012 року в м. Суми. Обласна команда була сформована з представників Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, що проживають у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський.
В змаганнях взяли участь представники 20 адміністративно-територіальних одиниць України, загальна чисельність спортсменів склала майже 350 учасників.  Змагання проводились у всіх 4 розділах панкратіону серед юнаків та дівчат.
Медальний доробок наших спортсменів на даних змаганнях склав 9 нагород різного ґатунку.

Детальніше...
 
Олімпійська ліцензія у хмельницьких динамівців PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 березня 2012, 05:40

alt


Минулими вихідними в різних кінцях світу в Європі та Азії під егідою Міжнародної федерація легкої атлетики були проведені одні з найбільш престижних змагань марафонців, Римський та Сеульський міжнародні марафони. Зазвичай, у зазначених спортивних форумах виступають кращі марафонці світу, не виключено, що вони будуть приймати участь в останніх змаганнях Ігор ХХХ Олімпіади у  Лондоні.
У XVIII Римському міжнародному марафоні взяв участь представник Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь. В тривалій та напруженій боротьбі Василь подолав дистанцію з результатом 2.16.47 сек, що є 12 результатом у змаганнях серед чоловіків XVIII Римського міжнародного марафону.
У змаганнях серед жінок XXXVIII Сеульського міжнародного марафону представниця Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Філонюк Тетяна була сьомою з результатом 2.30.11 сек. Отриманий результат є  ліцензією на участь в Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні. Особливо приємно відзначити, що Тетяна відновила свої виступи після перерви пов’язаної з народженням доньки.
Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає спортсменів з успішним виступом та подоланням чергового бар’єру на шляху до олімпійського Лондона.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
БРОНЗА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ САМБО PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2012, 10:53

alt

14-16 березня  2012 року у м. Луцьку пройшов чемпіонат України серед молоді з боротьби самбо.
Успішно виступив на цих змаганнях  динамівець Олександр Романюк. У ваговій категорії  до 90 кг  Олександр посів 3 місце. Відзначаємо,  що Сашко досить успішно виступав в минулому році по дзюдо і був включений до молодіжної збірної команди України.
Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» щиро вітає бронзового призера Чемпіонату та його тренерів  -  Буділовського Д.  та  Пилипчук О.

 

Адмінітрація Хмельницької ДЮСШ "Динамо"

 
Вдалий виступ динамівських тхеквандістів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2012, 10:42

alt

В першій столиці  України у м. Харків в період з 11-13 березня поточного року проходив Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед чоловіків та жінок. До участь в змаганнях було залучено 693 спортсмена, що представляли 20 адміністративно-територіальних одиниць нашої держави.
Збірна команда Хмельницької області взяла участь у даному спортивному заході. Особливо приємно відмітити,  що основу першої команди області складали представники Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України в кількості 6 спортсменів, які принесли у скарбничку області 4 нагороди різного ґатунку, що дозволило у командному заліку посісти перше місце.
В напружених поєдинках на даянгах серед чоловіків у ваговій категорії до 87 кг кращим був Кучеренко Максим здобувши впевнені перемоги над своїми опонентами та завоював золоту нагороду, срібну нагороду здобув у ваговій категорії до 68 кг Назарчук Сергій, за крок до нагород в даній ваговій категорії зупинився Михайловський Валерій. У найбільш багаточисельній ваговій категорій до 74 кг динамівець Чайка Сергій був восьмим.
Виступи прекрасної статі на даянгах також були вдалі для хмельницьких динамівок. У ваговій категорії до 46 кг Мулько Тетяна здобула срібну нагороду програвши фінальний поєдинок представниці з м. Київ.  Бронзову нагороду  у ваговій категорії до 57 кг  завоювала Пісоцька Налалія.
Президія Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України вітає переможця та призерів чемпіонату України.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
І знову радують своїми виступами динамівські пауерліфтери. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2012, 10:02

12-14 березня 2012 році в славному місті-герої Севастополі Кримська АР на чемпіонаті України з жиму лежачи, що є окремою вправою пауерліфтингу серед чоловіків перемогу святкував майстер спорту України Андрій Басістий у ваговій категорії до 83 кг.
Боротьба виявилась безкомпромісною основні конкуренти не змогли справитись з початковою вагою у трьох підходах, а решта не перейшла рубіж у 200 кг. Андрій в свою чергу: в першому підході 230 кг, другому - 240 (невдало) і третій 240 кг – золото чемпіонату.
Продовжуючи славну динамівською традицію, здобувати нагороди у змаганнях найвищого міжнародного та Всеукраїнських рівнів, Віталій Греблюк з результатом 125 кг у ваговій категорії до 66 кг виборов срібну нагороду серед юнаків.
Динамівська сім’я вітає переможця та призера змагань і бажає їм нових перемог.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
«ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець»

Сторінка 23 з 30