Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Срібна та бронзова нагорода у Чемпіонаті України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2012, 12:54

alt

Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів і юніорок, юнаків і дівчат пройшов з 30 березня по 4 квітня 2012 року в історичному місті Кам’янець – Подільський у районному Будинку культури «Розмай». У складі збірної області виступали динамівські спортсмени, а саме: Нестерук Григорій, Воронюк Іван та Шинкарук Артем.

 

Поміст виявився вдалим для динамівських спортсменів:

Нестерук Григорій у ваговій категорії до 74 кг серед юнаків посів ІІІ місце з результатом 550 кг (присідання 210 + жим 140 +тяга 200) виконавши норматив КМСУ програвши спортсмену з Полтави Маріїчіну Дмитру 2,5 кг – ІІ місце.

Воронюк Іван у ваговій категорії до 120 кг серед юнаків посів ІІ місце з результатом 542,5 кг (присідання 200 + жим 130 + тяга 212,5).

Шинкарук Артем у ваговій категорії до 74 кг серед юніорів посів 11 місце з результатом 627,5 кг (присідання 230 + жим 177,5 + тяга 220), спортсмену не вистачило 27,5 кг до Майстра спорту України.

Підготував спортсменів Майстер спорту України Андрій Басістий.

Вітаємо динамівських пауерліфтерів з вдалим виступом, адже для Григорія та Івана це був дебют на Всеукраїнських змаганнях.

 

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Є олімпійська ліцензія на Хмельниччині PDF Друк e-mail
Середа, 21 березня 2012, 09:16
Члени Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України від щирого серця вітають Тетяну Філонюк-Єрохову із завоюванням ліцензії на участь у змаганнях з марафонського бігу на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні.

 


 
Дев’ять нагород чемпіонату України PDF Друк e-mail
Середа, 21 березня 2012, 09:01

Збірна команди Хмельницької області взяла участь у змаганнях чемпіонату України з панкратіону серед юніорів та кадетів, що проходив 15-17 березня 2012 року в м. Суми. Обласна команда була сформована з представників Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, що проживають у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський.
В змаганнях взяли участь представники 20 адміністративно-територіальних одиниць України, загальна чисельність спортсменів склала майже 350 учасників.  Змагання проводились у всіх 4 розділах панкратіону серед юнаків та дівчат.
Медальний доробок наших спортсменів на даних змаганнях склав 9 нагород різного ґатунку.

Детальніше...
 
Олімпійська ліцензія у хмельницьких динамівців PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 березня 2012, 05:40

alt


Минулими вихідними в різних кінцях світу в Європі та Азії під егідою Міжнародної федерація легкої атлетики були проведені одні з найбільш престижних змагань марафонців, Римський та Сеульський міжнародні марафони. Зазвичай, у зазначених спортивних форумах виступають кращі марафонці світу, не виключено, що вони будуть приймати участь в останніх змаганнях Ігор ХХХ Олімпіади у  Лондоні.
У XVIII Римському міжнародному марафоні взяв участь представник Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь. В тривалій та напруженій боротьбі Василь подолав дистанцію з результатом 2.16.47 сек, що є 12 результатом у змаганнях серед чоловіків XVIII Римського міжнародного марафону.
У змаганнях серед жінок XXXVIII Сеульського міжнародного марафону представниця Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Філонюк Тетяна була сьомою з результатом 2.30.11 сек. Отриманий результат є  ліцензією на участь в Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні. Особливо приємно відзначити, що Тетяна відновила свої виступи після перерви пов’язаної з народженням доньки.
Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає спортсменів з успішним виступом та подоланням чергового бар’єру на шляху до олімпійського Лондона.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
БРОНЗА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ САМБО PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2012, 10:53

alt

14-16 березня  2012 року у м. Луцьку пройшов чемпіонат України серед молоді з боротьби самбо.
Успішно виступив на цих змаганнях  динамівець Олександр Романюк. У ваговій категорії  до 90 кг  Олександр посів 3 місце. Відзначаємо,  що Сашко досить успішно виступав в минулому році по дзюдо і був включений до молодіжної збірної команди України.
Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» щиро вітає бронзового призера Чемпіонату та його тренерів  -  Буділовського Д.  та  Пилипчук О.

 

Адмінітрація Хмельницької ДЮСШ "Динамо"

 
Вдалий виступ динамівських тхеквандістів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2012, 10:42

alt

В першій столиці  України у м. Харків в період з 11-13 березня поточного року проходив Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед чоловіків та жінок. До участь в змаганнях було залучено 693 спортсмена, що представляли 20 адміністративно-територіальних одиниць нашої держави.
Збірна команда Хмельницької області взяла участь у даному спортивному заході. Особливо приємно відмітити,  що основу першої команди області складали представники Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України в кількості 6 спортсменів, які принесли у скарбничку області 4 нагороди різного ґатунку, що дозволило у командному заліку посісти перше місце.
В напружених поєдинках на даянгах серед чоловіків у ваговій категорії до 87 кг кращим був Кучеренко Максим здобувши впевнені перемоги над своїми опонентами та завоював золоту нагороду, срібну нагороду здобув у ваговій категорії до 68 кг Назарчук Сергій, за крок до нагород в даній ваговій категорії зупинився Михайловський Валерій. У найбільш багаточисельній ваговій категорій до 74 кг динамівець Чайка Сергій був восьмим.
Виступи прекрасної статі на даянгах також були вдалі для хмельницьких динамівок. У ваговій категорії до 46 кг Мулько Тетяна здобула срібну нагороду програвши фінальний поєдинок представниці з м. Київ.  Бронзову нагороду  у ваговій категорії до 57 кг  завоювала Пісоцька Налалія.
Президія Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України вітає переможця та призерів чемпіонату України.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
І знову радують своїми виступами динамівські пауерліфтери. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2012, 10:02

12-14 березня 2012 році в славному місті-герої Севастополі Кримська АР на чемпіонаті України з жиму лежачи, що є окремою вправою пауерліфтингу серед чоловіків перемогу святкував майстер спорту України Андрій Басістий у ваговій категорії до 83 кг.
Боротьба виявилась безкомпромісною основні конкуренти не змогли справитись з початковою вагою у трьох підходах, а решта не перейшла рубіж у 200 кг. Андрій в свою чергу: в першому підході 230 кг, другому - 240 (невдало) і третій 240 кг – золото чемпіонату.
Продовжуючи славну динамівською традицію, здобувати нагороди у змаганнях найвищого міжнародного та Всеукраїнських рівнів, Віталій Греблюк з результатом 125 кг у ваговій категорії до 66 кг виборов срібну нагороду серед юнаків.
Динамівська сім’я вітає переможця та призера змагань і бажає їм нових перемог.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Зі святом дорогі жінки PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:45

alt

Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.

Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.

Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання.

З повагою

Голова

генерал-майор міліції Шутяк С.О.

 
Динамівський спортивний weekend PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 березня 2012, 13:37

В Києві, в минулі вихідні, а саме з 3 по 4 березня проточного року, пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна» серед юнаків 1998-1999 р.н., учасниками яких було понад 200 спортсменів-учасників.
Вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Тостоновський Ян посів 3 місце у ваговій категорії до +81, тренують спортсмена Пилипчук Оксана Михайлівна та Буділовський Дмитро Сергійович.

 

В ці самі терміни в залі єдиноборств НЦ Управління МВС УКраїни в Хмельницькій області був проведений Відкритий чемпіонат області з панкратіону серед юнаків 1996-1995, 1994-1993 років народження.

 

Детальніше...
 
Динамівський шпажист призер чемпіонату Европи PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 березня 2012, 08:09

В хорватському місті Пореч  29 лютого стартував чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів, у складі збірної команди України 1 представник Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України,  чоловіча шпага – Михалець Андрій.
В командних змаганнях фехтувальна дружина України на шляху до фіналу  перемогла збірну Росії 45:33, збірну Іспанії 45:34. У фінальному поєдинку зі збірною Ізраїлю програли 9 уколів та у підсумку посіли 2 місце.
Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає Міхальця Андрія та його тренера Шевченко Г.П. зі срібною нагородою чемпіонату Європи серед кадетів та бажає новий досягнень.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
«ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець»

Сторінка 26 з 33