Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
V спортивні ігри України серед молоді в Хмельницькому PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 квітня 2011, 07:26

alt

Виконавчим комітетом Федерації панкратіону України прийнято рішення щодо проведення 14-16 квітня поточного у м. Хмельницький V спортивних ігор України серед молоді та чемпіонату України серед юнаків та дівчат 1992 – 19993, 1994 – 1995 років народження. Всеукраїнською федерацією було прийнято таке рішення зважаючи на великий вклад, що здійснює хмельницький осередок в розвиток панкратіону в Україні, загалом та на Хмельниччині зокрема.

Змагання будуть проводиться у всіх розділах панкратіону: вільна програма, граплінг, агон, комбат граплінг.

Попередньо до участі у змаганнях заявились команди з 16 областей. Збірна команда Хмельницької області в основному сформована з вихованців Хмельницької ДЮСШ «Динамо».

Змагання будуть проводитись в приміщенні Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді за адресою:

м. Хмельницький, вул.Пилипчука, 41 з 9.00 15 та 16 квітня 2011 року.

Приходьте та підтримайте Хмельницьких спортсменів


 
"Олімпійська хвиля" на татамі PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 квітня 2011, 07:05

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» провела відкритий чемпіонат серед молодших юнаків та дівчат з дзюдо «Олімпійська хвиля - 2011».

У залі дзюдо зібрались юні дзюдоїсти віком 9-10 років та 11-12 років. Понад 220 учасників з Хмельницького, Вінниці, Чернівців, Львова, Рівного, Кам’янця Подільського, Дунаївців. Незважаючи на свій юний вік , спортсмени демонстрували цікаву та динамічну боротьбу, а запалу до перемоги маленьких дзюдоїстів могли позаздрити й досвідчені спортсмени

alt.

Детальніше...
 
Подільські динамівці серед призерів Кубку Європи PDF Друк e-mail
Четвер, 07 квітня 2011, 13:53

alt

Вихованець Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» Савіцький Антон, один з двох представників Хмельниччини в складі збірної команди України прийняв участь у змаганнях Кубку Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат 1995 – 1996 років народження.

Детальніше...
 
Від грецького Олімпу до сьогодення. PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 березня 2011, 12:11

Панкратіон як вид спорту досить активно набирає обертів і посідає достойне місце серед великої кількості видів єдиноборств. 19-20 березня поточного року на килимах Чернівецького спорткомплексу «Олімп» проходив Чемпіонат України серед юних представників цього мужнього виду спорту, який зібрав понад 600 спортсменів з усіх куточків нашої держави.

alt

В нашому рігіоні панкратіон набув популярності завдяки обласній організації ФСТ «Динамо» , яка цілеспрямовано веде методичну та практичну підготовку спортсменів динамівців, оскільки він входить до прикладних видів спорту серед правоохоронних відомств.

Детальніше...
 
Подільські динамівці - чемпіони PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 березня 2011, 14:42
alt

11-13 березня поточного року в м. Луцьку зібрались найсильніші представники молодіжних команд з боротьби самбо з всіх адміністративно-територіальних одиниць держави для участі в VI літніх спортивних молодіжних іграх України, головному старті цього року з неолімпійських видів спорту..

Детальніше...
 
Динамівські самбісти – серед найкращих PDF Друк e-mail
Четвер, 03 березня 2011, 13:10

Завжди приємно відмічати успішні виступи наших спортсменів на спортивних майданчиках.

Досить успішно виступила збірна команда області, основу якої складають вихованці ДЮСШ «Динамо», на чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, який відбувся 26-28 лютого 2011 року в м. Львові .

Детальніше...
 
Міліцейські лижні гонки PDF Друк e-mail
Неділя, 27 лютого 2011, 15:35
alt

В останні дні календарної зими, 26 лютого, в Дендропарку м. Хмельницького був проведений відкритий особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з лижних гонок серед колективів фізичної культури і спорту спецпідрозділів та міськрайвідділів Управління МВС України в Хмельницькій області, що входять до ІІ групи. Дані змагання проводились за сприяння обласної організації Професійної спілки атестованих працівників правоохоронних органів. До даних змагань долучилась команда апарату управління Управління МВС України в Хмельницькій області. Міліціонери, понад 80 осіб, змагались у перегонах на 2 км, 3 км та 4 км. Команди виставляла по одному представнику на кожну дистанцію.

Детальніше...
 
Обласна "Динаміада - 2011" стартувала PDF Друк e-mail
Неділя, 27 лютого 2011, 15:30

Двадцять п’ятого лютого 2011 року особисто-командним чемпіонатом Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо стартував обласний комплексний захід «Динаміада – 2011» серед колективів фізичної культури та спорту правоохоронних органів та рятувальних служб. Проведення обласних «Динаміад» в Хмельницькій області має більше ніж 10 літню історію. Традиційно, до змагань обласного комплексного заходу включаються види спорту, що найбільш поширені в рядах правоохоронців та рятувальників і мають прикладний характер. alt

Детальніше...
 
ДИНАМІВСЬКІ ШПАЖИСТИ – КРАЩІ! PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 лютого 2011, 11:52
alt

Минулими вихідними, 19-20 лютого 2011 року, збірна команда Хмельницького ДЮСШ «Динамо» взяла участь у Відкритому турнірі Львівської області з фехтування серед юнаків так дівчат 1997 років народження та молодші у старовинному Львові. Поряд з командою подільних-динамівців у турнірі брали учать чотири команди з Львівської області, команда Закарпатської області та команда Хмельницького ДЮСШ №2 Комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради.

Детальніше...
 
Січневий колаж - динамівців PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 лютого 2011, 09:03

Січневий колаж - динамівців

Січень, як перший місяць року, відзначається великою організаційно-методичною роботою всіх організацій фізкультурно-спортивної спрямованості. Затверджуються єдині календарні плани фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів організацій, положення про проведення змагань в поточному році. Відновлюється після новорічно-різдвяних свят спортивні змагання міжнародного, Всеукраїнського, обласного та місцевого рівнів.

Подільські динамівці, в січні взяли участь в змаганнях Кубку світу, чемпіонатах України.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець»

Сторінка 29 з 32