Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівський крос PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 травня 2012, 09:11

alt

До відзначення 67 річниці святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні Хмельницькою обласною організацією ФСТ «Динамо» України були проведені фізкультурно-спортивні заходи, а саме особисто-командний чемпіонат організації з кросу серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб та особисто-командний чемпіонат серед структурних підрозділів Управління МВС України в Хмельницькій області.

Зазначені заходи проводились в рамках проведення Олімпійського дня бігу за сприяння Хмельницького обласного відділення Національного Олімпійського комітет

alt

 

Представники правоохоронних органів та рятувальних служб ( Управління МВС України в Хмельницькій області, Управління МНС України у Хмельницькій області, Управління пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, Управління СБ України в Хмельницькій області та військової частини 3053 ВВ МВС України, Національна академія державної прикордонної служби України ім.. Б. Хмельницького) змагались на дистанціях 3000 м, 2000 м, 1000 м.

Першою спортсмени долали 3000 м, майстер спорту України Олександр Жулінський ( в/ч 3053) показав результат 9, 40 хв. , найближчий переслідувач Семенчук Роман (УСБУ) – 10,15 хв., третім на даній дистанції був Конофольський Євген (НАДПСУ) з результатом 10,26 хв.

На дистанції 2000 м першим був майстер спорту України Рибак Леонід (УМВС), другим – майстер спорту України Дмитрюк Віталій (НАДПСУ), третім – першорозрядник Лук’янчук Олександр ( УДПСУ).

На дистанції 1000 м кращий результат показав майстер спорту України Дуган Сергій (НАДПСУ), другий - першорозрядник Гаврилюк Віталій, третій - Андрійчук Василь (УМНСУ).

За результатами особистих виступів представників колективів фізичної культури і спорту були підведені командні підсумки. Загальнокомандне перше місце посіли прикордонники, друге – міліціонери, третє - військовики.

alt

Всі призери були відзначені медалями, грамотами та загальнокомандними кубками, а від Хмельницького відділення НОК України «фірменними» футболками.

Особисто-командний чемпіонат ФСТ «Динамо» України серед структурних підрозділів Управління МВС України в Хмельницькій області розпочався із забігу заступників начальника управління, керівників галузевих служб та командирів спецпідрозділів. На дистанцію у 1000 м фізкультурників вивів заступник начальника управління полковник міліції Довгань Микола Іванович. Першим на даній дистанції, очікувано, був командир РМОП «Беркут» підполковник міліції Валерій Леонець, другим - начальник сектору документального забезпечення підполковник міліції Роман Матвєєв, а третім — заступник начальника УДСО при УМВС підполковник міліції Володимир Онистюк.

В змаганнях серед спецпідрозділів на дистанції 2000 м кращим був Вересюк Володимир (СОБСМ «Грифон»), другим – Дмитро Павлунік («Титан»), третім – Костянтин Антощук («Сокіл»). На дистанції 1000 м до представників спецпідрозділів приєднались представники служб Управління, але вони не змогли створити серйозної конкуренції. Першим на дистанції був Володимир Гаврилюк (РМОП «Беркут»), другим – Дмитро Дубовий («Титан»), третім Денис Олійник («Грифон»). Загальнокомандне перше місце повів «Беркут», друге – «Грифон», третє – «Титан».

alt

До участі у змаганнях серед представників міськрайвідділів заявились всі 23 колективи.

На дистанції в 2000 м кращий результат та відповідно перше місце посів Марчук Максим зі Старої Синяви, друге – Олександр Сошніков з Шепетівки, третє – Дмитро Мельник зі Славути.

На дистанції 1000 м перемогу святкував Микола Власюк з Хмельницького МВ, другим був Андрій Сокирко з Хмельницького РВ, третім - Ігор Вовк з Ярмолицького РВ.

alt

Представники Хмельницького МВ впевнено посіли перше загальнокомандне місце, друге – Шепетівський МВ, третє – Нетішинський МВ.

Зазначені заходи реалізували олімпійський принцип «Головне не перемога, а участь».

В подальших планах проведення чемпіонату Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з міні-футболу та волейболу серед колективів фізичної культури і спорту структурних підрозділів Управління МВС України в Хмельницькій області, адже заняття спортом сприяють якісному виконанню складних оперативних завдань..

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Динамівці - володарі Кубку УКраїни PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 травня 2012, 12:04

alt

В Південній Пальмірі, м. Одеса, 27 – 29 квітня 2012 року були проведені змагання фіналу Кубку України з панкратіону. Змагання проводились з наступних програм даного виду єдиноборства (поєдинки без ударів – ГРАПЛІНГ НОУ – ГІ; бразильське джиу-джитсу BJJ – ГРАПЛІНГ ГІ; поєдинки з обмеженим повним контактом – ПАНКРАТІОН АГОН; поєдинки з повним контактом – змішані єдиноборства ММА).

 

На палестру фіналу Кубку України виходило 310 учасників, що представляли 13 області України. Команда Хмельницької області була сформована з представників Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, що і не дивно, в області тільки в Хмельницькій ДЮСШ «Динамо» культивується дане єдиноборство.

Детальніше...
 
Впевнений виступ динамівців PDF Друк e-mail
Субота, 28 квітня 2012, 09:44

 

Збірна команда Хмельницької області взяла участь у Кубку України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, змагання проводились серед юніорів 1994 -1995 р.н. та дорослих. Завдячуючи результатам показаними спортсменами на весняному навчально-тренувальному зборі до складу команди Хмельницької області було включено 4 представника Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, які загалом здобули 11 нагород різного ґатунку, а саме:

В змаганнях серед юніорів

Інструктор зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України

Грищун Інна

1 місце

К-1 1000 м

2 місце

К-1 500 м

Інструктор зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України

Алтухов Павло

1 місце

С-1 1000 м

1 місце

С-1 500 м

1 місце

С-4 1000 м

2 місце

С-2 1000 м

В змаганнях серед дорослих

Інструктор зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України

Грищун Інна

3 місце

К-2 500 м

Інструктор зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України

Гроцька Наталія

3 місце

К-4 500 м

Інструктор зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України

Янчук Дмитро

1 місце

С-2 1000 м

1 місце

С-4 1000 м

2 місце

С-2 500 м

Перемоги на даних змаганнях дозволили Дмитру Янчуку у складі збірної команди України взяти участь у ліцензійному Європейському турніру, який відбудеться 15-17 травня в м. Познань (Польща).

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців зі здобутими нагородами та бажає Дмитру завоювання ліцензії для участі у Іграх ХХХ Олімпіади.

 
Є чергова олімпійська ліцензія! PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2012, 15:06

alt

В словацькій столиці м. Братислава 22 квітня поточного року проходив фінальний відбірковий турнір на участь в Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні. Гідно представив у даних змаганнях хмельницьких динамівців заслужений майстер спорту України Бойко Дмитро.


Детальніше...
 
Перша атестація складена PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2012, 10:07

В складі збірної команди Хмельницької області Тостоновський Ян, вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо», взяв участь у Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років, що проводився 10-13 квітня поточного року у Південній Пальмірі (м. Одеса). Відзначаємо, участь була вдалою, у ваговій категорії до 81 кг Ян посів ІІІ місце, в черговий раз підтвердивши високий статус Хмельницької ДЮСШ «Динамо» на Україні.

Призові місця на Всеукраїнських та міжнародних стартах були б неможливі без системної роботи тренерсько-викладацького складу позашкільного навчального закладу зі всіма вихованцями.

Тринадцятого квітня в у Хмельницькій ДЮСШ «Динамо» було проведено атестування (здача на 6 кю (білий пояс)) вихованців групи початкової підготовки 1 року навчання. До програми атестування вихованців були включені елементарні технічні дії дзюдоїста та проводились у декілька етапів. На атестуванні були присутні батьки. Приємно відзначити що всі вихованці групи впевнено склали атестацію та з повним правом носять білий пояс, як головний компонент екіпірування дзюдоїста.

За підсумками атестування всі учасники були нагороджені грамотами, можливо перші грамоти отримали майбутні чемпіони та символічними писанками (подарунками) на передодні свята - Воскресіння Христового.

Адміністрація ДЮСШ «Динамо»

 
Хмельничани кращі в групі «А» PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2012, 09:17

alt

Виконуючи рішення Президента України В. Януковича про оголошення 2012 року «Року спорту та здорового способу життя» за сприяння Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Державна пенітенціарна служба України проводить чемпіонат служби з міні-футболу.

 

На першому етапі, до якого були залучені команди всіх управлінь та навчальних закладів Державної пенітенціарної служби України, команда Хмельницького управління Державної пенітенціарна служба України зустрічалось зі своїми колегами з Чернівецької області та впевнено перемогла у двох зустрічах. Перемоги дозволили пройти в наступний - ІІ етап, що проводився 13 квітня поточного року.

Другий етап чемпіонату проводився та спортивній бази Навчального центру Управління МВС України в Хмельницькій обласної, до групи «А» увійшли команди Вінницького, Волинського, Івано-Франківського, Тернопільського та Хмельницького територіальних управлінь Державної пенітенціарної служби України за організаційно-методичної допомоги Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Детальніше...
 
Голландський кубок на Поділлі PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 квітня 2012, 10:27


Хмельницькі футзалісти черговий раз підтвердили свій високий спортивний статус серед своїх європейських колег. Збірна команда хмельницьких-динамівців, що була складена зі співробітників Управління МВС України в Хмельницькій області взяли участь у Міжнародному турнірі з футзалу серед поліцейських, що проходив у голландському місті Лейден.

Детальніше...
 
Срібна та бронзова нагорода у Чемпіонаті України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2012, 12:54

alt

Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів і юніорок, юнаків і дівчат пройшов з 30 березня по 4 квітня 2012 року в історичному місті Кам’янець – Подільський у районному Будинку культури «Розмай». У складі збірної області виступали динамівські спортсмени, а саме: Нестерук Григорій, Воронюк Іван та Шинкарук Артем.

 

Поміст виявився вдалим для динамівських спортсменів:

Нестерук Григорій у ваговій категорії до 74 кг серед юнаків посів ІІІ місце з результатом 550 кг (присідання 210 + жим 140 +тяга 200) виконавши норматив КМСУ програвши спортсмену з Полтави Маріїчіну Дмитру 2,5 кг – ІІ місце.

Воронюк Іван у ваговій категорії до 120 кг серед юнаків посів ІІ місце з результатом 542,5 кг (присідання 200 + жим 130 + тяга 212,5).

Шинкарук Артем у ваговій категорії до 74 кг серед юніорів посів 11 місце з результатом 627,5 кг (присідання 230 + жим 177,5 + тяга 220), спортсмену не вистачило 27,5 кг до Майстра спорту України.

Підготував спортсменів Майстер спорту України Андрій Басістий.

Вітаємо динамівських пауерліфтерів з вдалим виступом, адже для Григорія та Івана це був дебют на Всеукраїнських змаганнях.

 

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Є олімпійська ліцензія на Хмельниччині PDF Друк e-mail
Середа, 21 березня 2012, 09:16
Члени Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України від щирого серця вітають Тетяну Філонюк-Єрохову із завоюванням ліцензії на участь у змаганнях з марафонського бігу на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні.

 


 
Дев’ять нагород чемпіонату України PDF Друк e-mail
Середа, 21 березня 2012, 09:01

Збірна команди Хмельницької області взяла участь у змаганнях чемпіонату України з панкратіону серед юніорів та кадетів, що проходив 15-17 березня 2012 року в м. Суми. Обласна команда була сформована з представників Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, що проживають у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський.
В змаганнях взяли участь представники 20 адміністративно-територіальних одиниць України, загальна чисельність спортсменів склала майже 350 учасників.  Змагання проводились у всіх 4 розділах панкратіону серед юнаків та дівчат.
Медальний доробок наших спортсменів на даних змаганнях склав 9 нагород різного ґатунку.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня313233343536373839НаступнаКінець»

Сторінка 31 з 39