Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
3 етап «Динаміада – 2011» PDF Друк e-mail
Середа, 29 червня 2011, 05:49

Чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного кросу (3 етап) за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2011», присвячених 20-річчю Незалежності України був проведений 22-23 червня 2011 року на лижній базі «Динамо» в с. Токарі Сумської області.

До складу збірної команди обласної організації були включені як знані спортсмени: майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь, так і менш відомі Медвіль Михайло. Змагання проводились на 4 дистанціях: 1000 м, 3000 м, 5000 м, 8000 м. Дистанцію в 1000 м долали тільки жінки, Рибак Сніжана здолала дистанцію з 16 результатом. На дистанції 3000 м наші спортсмени Медвідь Михайло та Цапок Олександр показали відповідно 20 та 16 результати.

На довших дистанціях 5000 м Жулінський Олександр впевнено здобув бронзову нагороду, на дистанції 8000 м Матвійчук Василь не залишив жодних шансів своїм опонентам здобувши золоту нагороду та Кубок.

За результатами особистих виступів підводились підсумки командного заліку. В загальнокомандному заліку команда ХОО ФСТ «Динамо» України посіла 6 місце, а в групі команд ІІІ групи територіальних організацій 2 місце. Вдалий виступ кросменів дозволив з результатом 23 очка разом з Волинською ОО ФСТ «Динамо» України очолити ІІІ групу команд.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає всіх учасників чемпіонату з показаними результатами, а особливо призерів Матвійчук Василя та Жулінського Олександра.

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Всеукраїнська "Динаміада - 2011" в Хмельницькому PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 червня 2011, 07:04

alt 15-18 червня поточного року на базі Аварійно-рятувального загону в с. Олешин Хмельницького району був проведений особисто-командний чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з пожежно-прикладного спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2011» серед збірних команд Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій товариства, присвячених 20-річчю Незалежності України.

Детальніше...
 
Динамівські єдиноборці PDF Друк e-mail
Четвер, 16 червня 2011, 14:45

Хмельницькі динамівці підтвердити свій високий статус в панкратіоні. Вихованець Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Лахман Володимир, єдиний представник Хмельницької області у складі Національної збірної команди прийняв участь в чемпіонаті Європи з граплінгу. Чемпіон Європи з даного виду спорту проводився у м. Южне Одеської області, 9 - 11 червня поточного року.

Довгим та тернистим був шлях Володимира до фінального поєдинку. Виступаючи проти представника Польщі отримав травму, яка завадила йому здобути перше місце.

Велика динамівська сім"я вітає Лахмана Володимира та тренера Пилипчук Оксану зі срібними нагородами в особистому заліку та першим місцем в командному заліку чемпіонату Європи.

На етапі Кубку світу з дзюдо, що проходив 16 червня 2001 року в столиці Португалії м. Лісабоні Ірина Кіндзерська у ваговій категорії понад 78 кг здобула бронзову нагороду

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Обласна «Динаміада – 2011» триває PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 червня 2011, 07:51

За програмою обласних комплексних спортивних змагань серед правоохоронних органів та рятувальних служб «Динаміада – 2011» 1-3 червня поточного року був проведений особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з офіцерського триборства. Кожна команда складалась з 4 учасників, які за віком були розподілені на 4 групи.

Детальніше...
 
Хмельницькі динамівці на Кубку України PDF Друк e-mail
Четвер, 02 червня 2011, 14:33

На стадіоні «Метеор» в м. Ялта з 30 травня по 1 червня поточного року проводився Кубок України з легкої атлетики. До складу збірної команди Хмельницької області для участі в даному спортивному заході було включено 5 спортсменів, що складає 30 % складу команди.

На дистанції 10000 м майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь не залишив жодних шансів своїм опонентам здобув золоту нагороду показавши результат 28,56 хв. виконавши норматив майстра спорту України.

Не «відстав» від Василя майстер спорту України Каяфа Олег на дистанції 800 м показавши результат 1,47 хв. став переможцем.

Інші динамівці Жулінський Олександр, Сніжана Рибак, Білощук Олена в своїх дисциплінах нагород не здобули, але принесли до скарбнички збірної області залікові очки.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців зі здобутими нагородами та бажає вдалого виступу на чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з кросу за програмою «Динаміада – 2011».

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Хмельницька ДЮСШ "Динамо" - звітує PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 травня 2011, 06:39

Досить вдало для юних динамівців закінчується 2010-2011 навчальний рік. Так наприклад відділення панкратіону завоювало 2 золоті нагороди на Кубку України і спортсмени Лахман Володимир та Скригуль Олена готуються відстоювати честь прапора нашої держави на чемпіонаті Європи , який незабаром пройде в м. Южий Одеської області.

Відділення дзюдо має здобутки не менші адже це олімпійський вид спорту .У своєму активі має дві нагороди з Кубку Єропи - бронза Антона Савицького ( до17 р.) та срібло – Олександра Романюка ( до 20р.). Рішенням тренерської ради України Антон Савицький захищатиме честь – на Європейських олімпійських днях та Чемпіонаті світу (до 17 р.)undefined.

alt

Наймолодші дзюдоїсти удостоїлись честі виступати на міжнародному турнірі з дзюдо «Європа» , який пройшов в м. Одесі та зібрав під дахом Палацу спорту понад 800 учасників. Успішно виступили на цих змаганнях – Роман Березюк – який став чемпіоном у ваговій категорії до 45 кг., та Валерій Ярощук – бронзовий призер цих змагань. А ще малеча мала змогу прийняти участь у майстер-класі Георгія Зантараї – чемпіона світу та чемпіона Європи з дзюдо – одного з найсильніших дзюдоїстів світу і не тільки подивитись як він тренується а ще й поспілкуватись з ним та сфотографуватись.

Відділення боксу – під керівництвом тренера Анатолія Грушина – також не пасе задніх. Адже серед вихованців тренера – учасниці Чемпіонату світу серед юніорів.

Підводячи підсумки навчального року , під керівництвом обласної організації ФСТ «Динамо» досить цікаво було проведено змагання з загальної фізичної підготовки серед відділень ДЮСШ. У дендропарку було організовано справжнє свято для юних динамівців, які крім демонстрації своїх фізичних даних змогли поласувати смачними круасанами – для всіх учасників заходу - які люб’язно надала Стіомі - Холдинг в особі Олеся Вітряного. А в командному заліку кожне відділення отримало смачні торти .

Влітку більшість юних спортсменів прийматимуть участь у оздоровчо-спортивних таборах організованих керівництвом «Динамо» на березі Чорного моря.

А тим хто прийматиме участь на спортивних аренах – бажаємо успіхів та високих спортивних досягнень !

Директор Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Пилиппчук О.М.


 
Особисто-командний чемпіонат ДЮСШ "Динамо" PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 травня 2011, 05:53

На передодні Міжнародного дня захисту дітей з метою перевірки рівня загальної фізичної підготовленості юних динамівців, 28 травня поточного року в Дендропарку м. Хмельницький, був проведений Особисто-командний чемпіонат Хмельницької ДЮСШ «Динамо» серед відділень панкратіону, дзюдо та фехтування. Змагання проводились окремо серед вихованців груп початкової підготовки та груп попередньої базової підготовки відділень, що культивуються в ДЮСШ.

alt

Детальніше...
 
Виступи Хмельницьких дзюдоїстів PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 травня 2011, 08:18

На ХVI чемпіонаті Європи серед поліцейських з дзюдо, який проходив у м. Париж, представниця Хмельницької обласної організації ФСТ»Динамо» України Ірина Кіндзерська у ваговій категорії +78 кг впевнено посіла перше місце. До участі вданих змаганнях були залучені правоохоронці 23 країн Європи.

У Києві 21-22 травня пройшли змагання на Кубок Європи серед юніорів топ-рівня «Тайфун на татамі» з дзюдо. У складі збірної України єдиним представником від Хмельниччини став вихованець ДЮСШ «Динамо» - Романюк Олександр, тренер Оксана Пилипчук, який гідно виступив на цих престижних змаганнях.

alt У ваговій категорії до 90 кг Олександр Романюк виборов срібну медаль. На шляху до фінального поєдинку – він здолав спортсменів збірної Фінляндії, Узбекистану та України. У фіналі з незначною перевагою поступився першому номеру збірної України Станіславу Ретинському.

У змаганнях приймало участь 19 країн – збірних команд .

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає спортсменів зі здобутими перемогами.

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Перемоги хмельницьких динамівці на Кубку України PDF Друк e-mail
Середа, 18 травня 2011, 14:30

Збірна команда Хмельницької області укомплектована спортсменами обласної організації ФСТ «Динамо» України взяла участь у змаганнях на Кубок України з панкратіону. Даний спортивний захід проводився 12-15 травня 2011 року в м. Донецьку та був відбірковим до чемпіонату Європи..

alt Звання найкращого у ваговій категорії до 60 кг в черговий раз підтвердив Лахман Володимир, здобувши нагороду найвищого гатунку в розділі граплінг ГІ.

altНе відстала від Володимира, лідер подільської жіночої команди Скригуль Олена, яка у ваговій категорії до 60 кг була не перевершена та впевнено посіла перше місце в розділі граплінг НОУ-ГІ.

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає переможців та сподівається на нагороди на чемпіонаті Європи.

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Динамівці відзначають 66 річницю Перемоги PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 травня 2011, 07:54

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України та її структурні підрозділи виконуючи головне статутне завдання, залучення до регулярних занять фізичною культурою правоохоронців та членів їх сімей, і з метою військово-патріотичного виховання провела ряд спортивних заходів з нагоди відзначення 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня313233343536373839НаступнаКінець»

Сторінка 35 з 39