Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівські самбісти – серед найкращих PDF Друк e-mail
Четвер, 03 березня 2011, 13:10

Завжди приємно відмічати успішні виступи наших спортсменів на спортивних майданчиках.

Досить успішно виступила збірна команда області, основу якої складають вихованці ДЮСШ «Динамо», на чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, який відбувся 26-28 лютого 2011 року в м. Львові .

Детальніше...
 
Міліцейські лижні гонки PDF Друк e-mail
Неділя, 27 лютого 2011, 15:35
alt

В останні дні календарної зими, 26 лютого, в Дендропарку м. Хмельницького був проведений відкритий особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з лижних гонок серед колективів фізичної культури і спорту спецпідрозділів та міськрайвідділів Управління МВС України в Хмельницькій області, що входять до ІІ групи. Дані змагання проводились за сприяння обласної організації Професійної спілки атестованих працівників правоохоронних органів. До даних змагань долучилась команда апарату управління Управління МВС України в Хмельницькій області. Міліціонери, понад 80 осіб, змагались у перегонах на 2 км, 3 км та 4 км. Команди виставляла по одному представнику на кожну дистанцію.

Детальніше...
 
Обласна "Динаміада - 2011" стартувала PDF Друк e-mail
Неділя, 27 лютого 2011, 15:30

Двадцять п’ятого лютого 2011 року особисто-командним чемпіонатом Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо стартував обласний комплексний захід «Динаміада – 2011» серед колективів фізичної культури та спорту правоохоронних органів та рятувальних служб. Проведення обласних «Динаміад» в Хмельницькій області має більше ніж 10 літню історію. Традиційно, до змагань обласного комплексного заходу включаються види спорту, що найбільш поширені в рядах правоохоронців та рятувальників і мають прикладний характер. alt

Детальніше...
 
ДИНАМІВСЬКІ ШПАЖИСТИ – КРАЩІ! PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 лютого 2011, 11:52
alt

Минулими вихідними, 19-20 лютого 2011 року, збірна команда Хмельницького ДЮСШ «Динамо» взяла участь у Відкритому турнірі Львівської області з фехтування серед юнаків так дівчат 1997 років народження та молодші у старовинному Львові. Поряд з командою подільних-динамівців у турнірі брали учать чотири команди з Львівської області, команда Закарпатської області та команда Хмельницького ДЮСШ №2 Комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради.

Детальніше...
 
Січневий колаж - динамівців PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 лютого 2011, 09:03

Січневий колаж - динамівців

Січень, як перший місяць року, відзначається великою організаційно-методичною роботою всіх організацій фізкультурно-спортивної спрямованості. Затверджуються єдині календарні плани фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів організацій, положення про проведення змагань в поточному році. Відновлюється після новорічно-різдвяних свят спортивні змагання міжнародного, Всеукраїнського, обласного та місцевого рівнів.

Подільські динамівці, в січні взяли участь в змаганнях Кубку світу, чемпіонатах України.

Детальніше...
 
З ювілеєм PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 січня 2011, 15:43
/

11 січня 2011 року Заступнику голови Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Геннадію Домбровському 45 років.

Велика динамівська сім’я від щирого серця вітає Геннадія Владиславовича з ювілеєм.

Бажаємо Вам здоров’я на многіє літа, родинного щастя та успіхів у виконанні всіх задуманих Вами справах, а їх у Вас багато.

З повагою,

динамівці-хмельниччини

 
Вітання динамівцям PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 грудня 2010, 18:10
alt

Шановні динамівці !

Прийміть найщиріші вітання

З НОВИМ 2011 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Нехай усе, що радувало Вас у році, який минає, знайде своє продовження у наступаючому!

Зичу Вам злагоди, оптимізму, миру та благополуччя.

Щастя і здоров'я Вам, веселих Різдвяних свят, солодкої куті, щедрих посівальників на добро у Ваших оселях!

З повагою

Голова Хмельницької обласної

організації ФСТ "Динамо" України

полковник міліції С.О. Шутяк

alt

 
Підсумки 2010 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 грудня 2010, 17:53

Підведення підсумків року, що минає проведено 29 грудня 2010 року засіданням Президії ради Хмельницької обласної оргаінзації ФСТ "Динамо"України.

alt

Голова ХОО ФСТ «Динамо», начальник обласного управління міліції Сергій Шутяк розпочав засідання з ознайомлення з результатами позачергової виборчої Всеукраїнської конференції фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, на якій, був вибраний новий голова товариства Народний депутат України Корж Віктор Петрович та затверджено нову редакцію Статуту товариства і Концепцію розвитку товариства. Зміни на всеукраїнському рівні спонукали і до відповідних кроків на рівні області, було прийнято рішення про створення відповідної редакційної комісії, яка протягом кількох місяців прийматиме і розглядатиме усі пропозиції.

Детальніше...
 
Обласна "Динаміада-2010" завершена PDF Друк e-mail
Четвер, 23 грудня 2010, 20:53

Останнім етапом обласної «Динаміади-2010» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб згідно з положенням про даний комплексний спортивний захід були змагання з гирьового спорту.

Особисто-командний чемпіонат з гирьового спорту був проведений 23 грудня поточного року у Навчальному центрі управління МВС України в Хмельницькій області.

Детальніше...
 
Кубок пам'яті Колеснікова В.В. PDF Друк e-mail
Неділя, 19 грудня 2010, 17:23

alt Напередодні Дня міліції України Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, щорічно, проводить Кубок організації з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова Віктора Васильовича серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області. Віктор Васильович очолював Управління МВС в Хмельницькій області з 1982 по 1994 р.р. Завдячуючи його прихильності до занять спортом та організаторським здібностям в 1994 році в м. Хмельницькому був збудований однин з кращих відомчих спортивний комплексів на Поділлі.

В цьому році Кубок пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова В.В. проводився 15-16 грудня в навчальному центрі Управління МВС України в Хмельницькій області, у змаганнях взяли участь волейбольні команди, що представляли

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637НаступнаКінець»

Сторінка 35 з 37