Головна  /  Новини  /  Динамівці відзначають 66 річницю Перемоги

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівці відзначають 66 річницю Перемоги PDF Друк e-mail

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України та її структурні підрозділи виконуючи головне статутне завдання, залучення до регулярних занять фізичною культурою правоохоронців та членів їх сімей, і з метою військово-патріотичного виховання провела ряд спортивних заходів з нагоди відзначення 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Хмельницька ДЮСШ «Динамо» 6-7 травня поточного року провела Відкритий обласний турнір з фехтування на шпагах пам’яті Героя Радянського Союзу Філіпова серед юнаків та дівчат 1996-1998 р.н. та 1999 р.н. та молодші. На фехтувальні доріжки в даному турнірі вийшли кращі фехтувальники відділень з ДЮСШ «Динамо» та Хмельницького ДЮСШ №2, загальна чисельність 57 учасників.

Традиційно, третій рік поспіль обласна організація спільно з Управлінням МВС України в Хмельницькій області проводить турнір з міні-футболу серед юнаків 1995-1996 років народження. В цьому році на майданчику із синтетичним покриттям змагались команди:

дитячо-юнацького футбольного клубу «Поділля»;

дитячо-юнацького центру «Іскра»»

дитячо-юнацької спортивної школи №1 «ДЮСШ»;

секції футболу «Динамо».

Змагання проводились за коловою системою, за перемогу команда отримувала 3 очки, нічію – 2, поразку – 1. Команда «ДЮСШ» не залишала жодного шансу своїм опонентам перемігши у двох зустрічах та звівши в нічію зустріч з «Поділлям» стала переможцем турніру.

В Дендропарку м. Хмельницького 8 травня за сприяння Хмельницької обласної організації Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ був проведений Особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу серед колективів фізичної культури і спорту апарату управління та структурних підрозділів Управління МВС України в Хмельницькій області з нагоди 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

alt

Змагання проводились серед правоохоронців які долали дистанції 1000 м, 2000 м, 3000 м та дітей 1999 – 2000 років народження, які долали - 1000 м. Після урочистого відкриття, на якому заступник голови організації підполковник міліції Домбровський Г.В. привітав усіх учасників з святом Перемоги та побажав, щоб переміг сильніший, першими на дистанцію вийшли юнаки.

Головна боротьба на дистанції відбувалась між представниками смт. Стара Синява та Чемерівці. Крамар Дмитро, з Чемерівець переміг Леонтієва Дмитра з Старої Синяви 0, 01 хв. . Третє місце посів Лонський Вадим зі смт. Стара Синява. Всі учасники, 27 підлітків, були відзначені грамотами організації, а призери – медалями, грамотами та цінними подарунками. alt

Очікувано, на дистанції 1000 м серед правоохоронців з великим відривом переміг представник управління Рибак Леонід, другим був – Дунець Валентин з Хмельницького райвідділу, третій – Карпов Антон з Летичівського райвідділу.

На дистанції 2000 м не було рівних представнику спецпідрозділу «Сокіл» Нахильчуку Роману, другим став представник Шепетівського міськвідділу – Сошніков Олександр, третій – Олійник Денис зі спепідроздіу «Грифон».

На дистанції 3000 м Олег Мусат зі Старої Синяви з результатом 11,32 посів перше місце, другий – Микола Домбровський з Хмельницького міськвідділу, третій – Антощук Костянтин зі спецпідрозділу «Сокіл». Переможці в особистому заліку були відзначені медалями, грамотами та цінними подарунками.

За результатами особистих виступів представників команди визначались командні місця:

1 місце - спецпідрозділ «Сокіл»;

2 місце – спецпідрозділ «Беркут»;

3 місце – апарат управління; призери командного заліку були нагороджені відповідними кубками та грамотами. Загалом в даному заході взяло участь 78 правоохоронців.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає всіх учасників зазначених змагань зі святом Перемоги та показаними результатами. Бажає здоров’я успіхів та вищих спортивних результатів.

Фізкультурно-спортивний відділ.