Головна  /  Новини  /  Виступи Хмельницьких дзюдоїстів

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Виступи Хмельницьких дзюдоїстів PDF Друк e-mail

На ХVI чемпіонаті Європи серед поліцейських з дзюдо, який проходив у м. Париж, представниця Хмельницької обласної організації ФСТ»Динамо» України Ірина Кіндзерська у ваговій категорії +78 кг впевнено посіла перше місце. До участі вданих змаганнях були залучені правоохоронці 23 країн Європи.

У Києві 21-22 травня пройшли змагання на Кубок Європи серед юніорів топ-рівня «Тайфун на татамі» з дзюдо. У складі збірної України єдиним представником від Хмельниччини став вихованець ДЮСШ «Динамо» - Романюк Олександр, тренер Оксана Пилипчук, який гідно виступив на цих престижних змаганнях.

alt У ваговій категорії до 90 кг Олександр Романюк виборов срібну медаль. На шляху до фінального поєдинку – він здолав спортсменів збірної Фінляндії, Узбекистану та України. У фіналі з незначною перевагою поступився першому номеру збірної України Станіславу Ретинському.

У змаганнях приймало участь 19 країн – збірних команд .

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає спортсменів зі здобутими перемогами.