Головна  /  Новини  /  Золотий дебют динамівця Антона Савицького!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Золотий дебют динамівця Антона Савицького! PDF Друк e-mail

З 24 по 29 липня поточного року в місті Трабзон (Туреччина) проходив ХІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, в рамках якого близько 4000 юних атлетів з 49 країн Європи змагалися у 9 видах спорту. Національну збірну України на даному спортивному форумі представляли 53 юних спортсмена в 6 видах спорту: легкій атлетиці, плаванні, дзюдо, спортивній гімнастиці, тенісі та велоспорті.

За підсумками 5 днів змагань наші спортсмени вибороли 15 медалей, з яких 8 золотих, 4 срібні та 3 бронзові. В загальнокомандному заліку збірна команда Україна посіла призове 3 місце!!!

alt До складу збірної команди з дзюдо, завдячуючи вдалим виступам на змаганнях різного рангу потрапив хмельничанин, вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо», Антон Савицький. Відзначаємо, що Антон вперше приймаючи участь у змагань такого рангу за всю історію дзюдо в області.

Тернистим був шлях подільського динамівця на даних змаганнях. На шляху до золотої нагороди ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю Антон переміг срібного призера кадетського Чемпіонату Європи на Мальті грузина Шалву Чочелі, словака Петера Ковара і бронзового призера континентального чемпіонату ізраїльтянина Лі Кочмана. У фінальному поєдинку наш спортсмен подолав азейбарджанського дзюдоїста Джаліля Шукурова. Впевнені та технічні дії Савіцького на татамі не залишали жодного шансу його опонентам.

Проглядається тенденція, що призери Європейського юнацького олімпійського фестивалю згодом, завдячуючи наполегливій працю на спортивних аренах, складають кістяк національних збірних команд своїх країн та успішно виступають на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях найвищого рівня.

Керівництво Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, в особі начальника Управління МВС України в Хмельницькій області полковника міліції Шутяка Сергія Олександровича та всього динамівського колективу - щиро вітає юного спортсмена та його тренера Пилипчук Оксану з успішним виступом та бажає подальшого росту спортивних результатів та гідно захищати честь нашої держави на міжнародних змаганнях. Сподівається, що в недалекому майбутньому Савіцький Антон поповнить славні ряди подільських правоохоронців.

Фізкультурно-спортивний відділ