Головна  /  Новини  /  "Динаміада - 2011"

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
"Динаміада - 2011" PDF Друк e-mail

Традиційно, на передодні Дня Незалежності, 7 рік поспіль, Управління Державного департаменту з питань виконання покарань у Хмельницькій області проводить комплексний спортивний захід «Динаміада» серед колективів фізичної культури і спорту кримінально виконавчої служби області.

В поточному році даний захід проводився 4-5 серпня на спортивній базі Хмельницького училища підвищення та перепідготовки працівників Державної кримінально-виконавчої служби України та був присвячений до 20-річниці Незалежності України. До комплексного спортивного заходу були включені змагання з легкоатлетичного кросу, гирьового спорту, волейболу та міні-футболу. В змаганнях взяли участь збірні команди Ізяславської виправної колонії №31, Замкової виправної колонії №58, Райківецької виправної колонії №78, Шепетівської виправної колонії №98, Хмельницького слідчого ізолятора, Кримінально-виконавчої інспекції, Хмельницьеого училища ПКППДКВСУ, Хмельницької виправної колонії №121, обласного управління.

alt Відкриваючи спортивний захід начальник управління генерал-майор внутрішньої служби Якимчук Тимофій Володимирович відзначив велике значення занять фізичною культурою та спортом для успішного виконання функціональних обов'язків для працівників кримінально-виконавчої служби. Вітаючи у часників змагань перший заступник голови Хмельницької ОДА Гаврішко В.Д. побажав спортивних перемог та службового росту всім учасникам змагань. Представник православної церкви отець Олексій відзначив велике значення фізичної культури для гармонійного розвитку християнина і благословив на нові звершення та окропив всіх учасників змагань святою водою.alt

Після урочистого відкриття учасники розпочали змагання. Першими на старт вишли легкоатлети. Легкоатлетичний крос проводився за 3 дистанціями серед 3 вікових груп. Найстарші учасники змагань, понад 35 років, у долали 1000м, до 35 років – 2000 м, до 25 років – 3000 м. На дистанції 1000 м представники Шепетівської виправної колонії №98 Жимбровський І.В. та Поліщук О.В. не залишили жодних шансів своїм опонентам посівши відповідно перше та друге місце, 3 місце посів Матеюк Р.А. з Ізяславської виправної колонії №31.

На дистанції 2000 м переміг представник Замкової виправної колонії №58 Лук’янчук О.І., друге – Красножон О.В. з команди Ізяславської виправної колонії №31, третє – Панчук В.А. з Хмельницького слідчого ізолятора.

За підсумками особистих виступів представників команд була визначена командна першість перше місце, очікувано, посіла команда Шепетівської виправної колонії №98, друге - Ізяславської виправної колонії №31, третє - Хмельницького слідчого ізолятора.

Змагання з гирьового спорту були другими змаганнями обласного комплексного спортивного заходу. Дані змагання проводились у 5 вагових категоріях ( до 70 кг, до 75 кг, 80 кг, 85 кг, +85 кг) гирями 24 кг за програмою двоборства (поштовх + ривок).

У ваговій категорії до 70 кг перемогу святкував Рудь М.В. з Райківецької виправної колонії №78, до 75 кг Постащук С.В з обласного управління, до 80 кг Сокирко Р.М із Замкової виправної колонії №58, до 85 кг Шулдик О.В з Райківецької виправної колонії №78, +85 кг Калинюк М.І. з кримінально-виправної інспекції.

За результатами особистих виступів командний залік наступний перше місце Райківецької виправної колонії №78, Замкової виправної колонії №58, Шепетівської виправної колонії №98.

Всі призери та переможці в особистому заліку було нагороджені медалями та грамотами та команди грамотами та кубками.

Фінальні змагання з волейболу та міні-футболу відбудуться 5 серпня після яких буде визначено переможця комплексного спортивного західу «Динаміада - 2011» серед колективів фізичної культури і спорту кримінально виконавчої служби області.

Фізкультурно-спортивний відділ