Головна  /  Новини  /  «Юний динамівець» в Хмельницькому

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
«Юний динамівець» в Хмельницькому PDF Друк e-mail
alt

Зважаючи на великий вклад, який робить фізкультурно-спортивний актив Хмельниччини, загалом, та динамівці Поділля, зокрема, стосовно розвитку веслування на байдарках і каное апаратом управління Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України було прийнято рішення щодо проведення Відкритого чемпіонату ФСТ «Динамо» України з веслування на байдарках і каное «Юний динамівець» під гаслом «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця» присвячений 20-річчю Незалежності України серед дівчат та юнаків 1995-1996 р.н..

Зазначені змагання проводяться спільно з Національним Олімпійським комітетом України. Напередодні, відзначення Дня фізичної культури і спорту, 9 вересня поточного року до м. Хмельницького прибули команди Вінницької, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Хмельницької обласних організацій ФСТ «Динамо» України, Київської міської організації ФСТ «Динамо» України; Хмельницька ДЮСШ управління освіти та Волочиська ДЮСШ, загальна чисельність учасників змагань склала 107 осіб, причому 90 – юнаків, 17 – дівчат. Згідно положення про захід змагання проводились на 3 дистанціях 200 м, 500 м, 1000 м.

altВідкриваючи чемпіонат заступник начальника відділу олімпійських видів спорту та спортивного резерву Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, неодноразовий чемпіон та призер міжнародних та всеукраїнських змагань Мостовенко О.В. відзначив велике значення даного заходу для розвитку веслування на байдарках і каное на Україні та виказав сподівання, що серед учасників змагань присутні майбутні олімпійські чемпіони. alt

В перший день змагань учасники змагались на дистанціях 1000 м та 200 м в К-1, К-2, К-4, С-1, С-2.

Перемогу на дистанції 1000 м святкували:

К-1, Борщов Богдан з м. Київ;

С-1, Алтухов Павло з м. Хмельницький

К-2, Слободянюк Артем Стецюк Богдан з м. Вінниця

С-2, Денисюк Олександр, Януш Руслан з м. Хмельницький

К-4, Гриднев Костянтин, Лахманов Денис, Лещенко Максим, Нестеров Микита з м. Вінниця.

На дистанції 200 м.

К-1, Мельник Юрій з м. Хмельницький;

С-1, Алтухов Павло з м. Хмельницький

К-2, Царан Іван, Дяков Ярослав з м. Вілково Одеської команди

С-2, Шпакевич Володимир, Чаплоуцький Микола з м. Умань Черкаської команди

К-1, Приймак Діана з м. Хмельницький

К-2 Шпакова Дарья, Вадовська Ірина з м. Вінниця

На дистанції 500 м

К-1, Борщов Богдан з м. Київ;

С-1, Алтухов Павло з м. Хмельницький

К-2, Гриднев Костянтин, Лахманов Денис з м. Вінниці

С-2, Шпакевич Володимир, Чаплоуцький Микола з м. Умань Черкаської команди

К-1, Деміденко Вікторія з м. Хмельницький

К-2 Деміденко Вікторія Приймак Діана з м.Хмельницький

К-4, Івашутін Віктор, Галинський Андрій, Мороз Іван, Загреба Богдан з м. Дніпропетровськ

К-4, Шемракович Анжела, Салях Валентина, Демиденко Вікторія, Приймак Діана з м. Хмельницький.

alt

Нагородження переможців змагань здійснював спеціальний гість чемпіонату срібний призер чемпіонату світу 2011 року з веслування на байдарках і каное на дистанції 5000 м Олег Юраня, від Національного Олімпійського комітету всі призери змагань були відзначені призами.

За результатами особистих виступів спортсменів була визначена командна першість, представники команди Вінницької ОО ФСТ «Динамо» України з відривом у 500 очок впевнено посіли перше місце, друге - команда Одеської ОО ФСТ «Динамо» України, третє - команда Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України. Призери в командному заліку були відзначені пам’ятними кубками. Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців та призерів та сподівається на наступну зустріч в 2012 році.

Фізкультурно-спортивний відділ