Головна  /  Новини  /  Відзначення Дня міста по динамівськи

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Відзначення Дня міста по динамівськи PDF Друк e-mail
alt

23 вересня 2011 року до відзначення 580 річниці з дня заснування м. Хмельницького був проведений Відкритий особисто-командний чемпіонат дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» з дзюдо серед юнаків 2000-2001, 2002-2003 р.н. у Навчальному центрі УМВС України в Хмельницькій області.

Змагання проводились за сприянням управління у справах молоді та спорту Хмельницької міської ради. В спортивному заході прийняли участь команди з Деражні, Віньковець, Дунаєвець та усіх ДЮСШ м. Хмельницького, що культивують один з найкрасивіших видів єдиноборства - дзюдо, а це понад 100 учасників.

alt В вагових категоріях беззаперечними лідерами були представники ДЮСШ «Динамо», які, загалом, здобули 4 золотих, 6 срібних та 9 бронзових медалей, готували чемпіонів та призерів тренери-викладачі відділення дзюдо Пилипчук О.М., Буділовський Д.С. та Садовський О.М., друге місце посіла команда смт. Дунаєвець, третіми стали спортсмени СК «Новатора» м. Хмельницького.

altВсі призери змагань були відзначені медалями, грамотами та цінними подарунками. Для багатьох це були перші спортивні нагороди.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо великих спортивних досягнень.

Адміністрація Хмельницької ДЮСШ «Динамо».