Головна  /  Новини  /  Обласна «Динаміада – 2011» триває

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Обласна «Динаміада – 2011» триває PDF Друк e-mail

alt

29-30 листопада 2011 року на матеріально-технічній базі навчального центру УМВС України в Хмельницькій області були проведені особисто-командні чемпіонати Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України з гирьового спорту, футзалу, прикладної стрільби серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб за програмою обласного комплексного спортивного заходу "Динаміада-2011".

 

Змагання з гирьового спорту проводились 29 листопада у 5 вагових категоріях ( 70 кг, 75 кг, 80 кг, 85 кг, понад 85 кг) гирями 24 кг за програмою двоборства (поштовх + ривок). Найбільшу кількість разів у поштовсі показав представник НАДПСУ ім. Б. Хмельницького Михайлінчик Василь ( вагова категорія 80 кг) - 100 раз, у ривку також представник НАДПСУ ім. Б. Хмельницького Бєдашов Вячеслав (вагова категорія - понад 85 кг) - 166 раз, загалом представники даної команди домінували у всіх вагових категоріях, окрім 85 кг, де перемогу святкував представник Управління МВС України в Хмельницькій області - Єйсмонт Ігор.

За результатами особистих виступів визначались командні місця, очікувано, команда НАДПСУ ім. Б. Хмельницького- перша, команда Управління МВС України в Хмельницькій області- друга, команда Управління Державного департаменту з питань виконання покарань у Хмельницькій області- третя.

Всі переможці та призери в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями, а команди грамотами та кубками. Паралельно зі змаганнями з гирьового спорту в ігровому залі розпочався попередні матчі турнір з футзалу. До участі у змаганнях заявились 8 команд, які сліпий жереб розвів у дві групи А та Б. З першого матчу фаворитом групи А стала команда Управління Державного департаменту з питань виконання покарань у Хмельницькій області, яка здобула 3 перемоги, а в групі Б - команда Управління СБ України у Хмельницькій області.

Про безкомпромісність футзальних баталій, що продовжились 30 листопада, свідчить той факт, що переможець гри за 5-6 місце був визначений тільки завдячуючи 6 м ударам, в яких команди Хмельницької митниці була більш вдала та перемогла команду НАДПСУ ім. Б. Хмельницького з рахунком 4:3.

У матчі за 3-4 місце команда Управління Державного департаменту з питань виконання покарань у Хмельницькій області впевнено перемогла команду Управління МЧС України у Хмельницькій області з рахунком 8:1.

Фінальний матч між командами Управління МВС України в Хмельницькій області та Управління СБ України у Хмельницькій області відзначився безапеляційною перевагою міліціонерів у підсумку вони перемогли з рахунком 6:0.

Всі призери футзальних змагань були нагороджені грамотами медалями та командними кубками.

Змагання з прикладної стрільби проводились 30 листопада, жінки виконували вправу ПМ-2, чоловіки - ПМ-3. Представниця Управління МВС України в Хмельницькій області Калітвецева Ольга підтвердила свій високий статус з вогневої підготовки та здобула перше місце. Найвлучнішим серед чоловіків був представник команди Управління СБ України у Хмельницькій області Петречко Устим набравши за сумою трьох серій 267 очок.Командні місця розподілились наступним чином: І - Управління СБ України у Хмельницькій області, ІІ - Управління МВС України в Хмельницькій області, Управління податкової міліції ДПА України в Хмельницькій області.

Останнім етапом обласного комплексного спортивного заходу "Динаміада-2011" є Кубок організації з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова Віктора Васильовича, що спланований до проведення 14-15 грудня поточного року.

Фізкультурно-спортивний відділ