Головна  /  Новини  /  Перший старт динамівських фехтувальників - вдалий

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Перший старт динамівських фехтувальників - вдалий PDF Друк e-mail

 

 

В останній декаді січня, а саме 22-23 січня 2012 року, в м. Києві відбувся Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед кадетів, в якому взяли участь найсильніші шпажисти 1995 року народження та молодші, загальною чисельністю 87 спортсменів з усії куточнків України. В складі збірної команди Хмельницької області був представник   Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи “Динамо” Міхалець Андрій, який є беззаперечним лідером подільської фехтувальної дружини на шпагах.

 

 

В напружених та безкомпромісних поєдинках Андрій впевнено долав своїх опонентів на шляху до фіналу. Фінальний поєдинок Чемпіонату України серед кадетів  звів представників Харківської школи фехтування Карюченко Євгена та динамівця Міхальця Андрія. Перемогу святкував Євген, який на рік сташий нашогго спортмена.
В командних змаганнях збірна команди Хмельницької області, в складі якої виступав Андрій,  закінчила боротьбу у півфіналі, поступившись команді з Миколаївської області, що дозволило посісти 4 місце.

 

Вдалий виступ спортсмена ДЮСШ „Динамо” Андрія Михальця в особистому заліку, дозволило закріпити його позиції у складі збірної команди України та участь його в Чемпіонаті Європи серед кадетів.

Готував спортсмена тренер-викладач ДЮСШ «Динамо» Шевченко Георгій Петрович.
Вітаємо призера змагань бажаємо великих спортивних досягнень.

 

Інформація надана Хмельницькою ДЮСШ "Динамо".