Головна  /  Новини  /  Динамівки серед призерів.

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівки серед призерів. PDF Друк e-mail

Жіночий бокс - зовсім молодий вид єдиноборства який за останні роки здобув велику популярність у світі, загалом, та в Україні, зокрема. У серпні 2009 року Виконком Міжнародного олімпійського комітету ухвалив рішення включити жіночий бокс в програму Олімпіади-2012 в Лондоні, що свідчить про високу популярність його у світі.
У відповідності до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи України на 2012 рік, у м. Вінниці з 5 по 12 лютого 2012 року пройшов Чемпіонат України з боксу серед жінок-еліти, молоді, юніорок, де був відбір на Чемпіонат світу на якому розігруватимусь ліцензії на Ігри ХХХ Олімпіади у Лондоні, в змаганнях прийняли участь 160 боксерок.


Традиційно, збірна команда Хмельницької області з боксу серед жінок до складу якої переважною більшістю входять представниці ФСТ «Динамо» складає високу конкуренцію спортсменкам з інших регіонів. Високий рівень конкурентноздатності наших боксерок засвідчує вдалий виступ на даних змаганнях, зокрема, серед жінок-молоді у ваговій категорії до 64 кг золоту нагороду виборола Рага Оксана, срібну - до 48 кг здобула Михальчук Оксана, ще дві бронзові нагороди завоювали Холшевнік Тетяна - до 51 кг і Шевчук Лілія - до 81 кг.
Серед жінок-еліти у ваговій категорії до 48 кг провівши 3 поєдинки у двох одержавши перемогу Ковальчук Альона посіла ІІ місце.
Всі зазначені вище спортсменки займаються у відділенні  Хмельницької ДЮСШ «Динамо» під керівництвом тренера – викладача Грушина Анатолія Прокоповича.
Адміністрація Хмельницької ДЮСШ «Динамо» вітає чемпіонів та призерів Чемпіонату України з боксу серед жінок-еліти, молоді, юніорок.

 

Інформація надана адміністрацією Хмельницької ДЮСШ "Динамо"