Головна  /  Новини  /  Обласна «Динаміада 2012» стартувала

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Обласна «Динаміада 2012» стартувала PDF Друк e-mail


З метою залучення співробітників правоохоронних органів та рятувальних служб Хмельницької області до регулярних занять фізичною культурою і спортом та утвердження здорового способу життя у їх середовищі, щорічно, Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України проводить обласний     комплексний спортивний захід «Динаміада 2012». До програми «Динаміада 2012» включені змагання з лижних гонок, боротьби самбо, офіцерського триборства, кросу, гирьового спорту, футзалу, прикладної стрільби, настільного тенісу, волейболу.
В День захисника Вітчизни, 23 лютого, був проведений особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з лижних гонок серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб за програмою «Динаміада 2012» присвячених «Року спорту та здорового способу життя». Змагання проводились на 3 дистанціях (4 км, 3 км, 2 км). На урочистому відкритті змагань заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Домбровський Г.В. привітав всіх учасників змагань від імені Голови організації, начальника УМВС України в Хмельницькій області  генерал-майора міліції Шутяка С.О.  зі святом Захисника Вітчизни та побажав нових успіхів та перемог.

 

 

Першими на дистанцію вийшли спортсмени, що долали 4 км. З великим відривом, майже 6 хв., впевнену перемогу здобув солдат за контрактом  військової частини 3053 Петрук Андій, який неодноразово захищав честь Хмельницької області на Всеукраїнських змаганнях. Другим на зазначеній дистанції фінішував представник Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, третім – представник Служби безпеки України Орехов Віктор.
На дистанції 3 км першим фінішував представник Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, майстер спорту України Мельніков Андрій, друге місце посів солдат за контрактом військової частини 3053 Жулінський Олександр, третє -  представник Управління МВС України в Хмельницькій області Домбровський  Микола.

Найменшу дистанцію (2 км) першим подолав представник Управління МВС України в Хмельницькій області Сокирко Андрій, другим був заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Слівінський Олексій, що представляв  Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, третім фінішував представник Служби безпеки України Семенчук Роман.
За результатами особистих виступів представників команд визначались командні місця. Перше загальнокомандне місце впевнено посіла команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, друге -  військова частина 3053, третє -  Управління МВС України в Хмельницькій області.
Всі призери в особистому заліку були відзначені відповідними дипломами та грамотами, а команди – дипломами та грамотами відповідного ступеня.

 

Фізкультурно-спортивний відділ