Головна  /  Новини  /  Свято відзначаємо по спортивному.

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Свято відзначаємо по спортивному. PDF Друк e-mail

З метою відзначення  Дня захисника Вітчизни   були проведені Хмельницькою обласною організацією ФСТ "Динамо" України змагання з лижних гонок,  до участі в змаганнях були залучені співробітники всіх міськрайвідділів, спецпідрозділів та галузевих служб Управління МВС України в Хмельницькій області. Загалом у змаганнях взяло участь 88 міліціонерів.


Змагання проводились на двох дистанціях (1 км, 2 км). На урочистому відкритті змагань заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Домбровський Г.В. привітав всіх учасників змагань від імені Голови організації, начальника УМВС України в Хмельницькій області  генерал-майора міліції Шутяка С.О.  зі святом Захисника Вітчизни та побажав нових успіхів та перемог.
Першими на дистанцію 2 км вийшли представники міськрайвідділів, Марчук Максим зі Старосинявського РВ показавши результат 8,43 хв. здобув перше місце, залишивши позаду Маркова Тараса (Кам’янець-Поділький РВ) та Дідука Назара (Шепетівський МВ), які відповідно посіли 2 та 3 місця.
На дистанції 1 км точилась не менш запекла боротьба, першим був представник Кам’янець-Подільського МВ Булатов Сергій, Рудик Олександр з Летичівського РВ був другим, а треті місця посіли два учасника  Гладкий Валерій з Шепетівський МВ та Рибачок Антолій з Хмельницького РВ.
За результатами особистих виступів спортсменів визначались загальнокомандні місця, перше місце впевнено посіла команда Хмельницького райвідділу, другими була команда Старосинявського РВ, третіми – Шепетівський МВ.
У змаганнях серед спецпідрозділів представники ВШР «Сокіл» Білан Сергій та Антощук Костянтин не залишили жодних шансів своїм опонентам здобувши золоті нагороди на дистанціях 2 км та 1 км відповідно. Другими були представники УДСО «Титан» Петров Михайло та Павлунік Дмитро, треті ОРМОП «Беркут» Гуціляк Вітор та Нахильчук Роман.
У змаганнях серед галузевих служб кращі результати показали представники управління кадрового забезпечення Котовський Микола та Сохорук Микола, які посіли відповідно 1 та 3 місця, другим був представник режимно-секретного відділу Барановський Андрій.
Переможці та призери в особистих змаганнях на кожній дистанції були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів, а команди нагороджувались дипломами та кубками.
Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає всіх призерів змагань та сподівається, що проведений спортивних захід сприятиме якісному виконанню посадових обов’язків.
Фізкультурно-спортивний відділ