Головна  /  Службово-прикладні види спорту  /  Курси поводження зі зброєю

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Курси поводження зі зброєю PDF Друк e-mail

ЦЕНТР СЛУЖБОВО-ПРИКЛАДНИХ ВИДІВ СПОРТУ

18 квітня 2002 року, на базі Хмельницької обласної організації ФСТ “Динамо” України створено пункт вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею і застосування, з працівниками підприємств, установ, організацій, окремими особами, якими за родом служби дозволено користуватися вогнепальною зброєю, а також громадянам, які виявили бажання її придбати.Сьогодні ми маємо можливість придбати, і в разі необхідності, застосувати, спеціальні засоби індивідуального захисту – газові пістолети чи револьвери та газові балончики. До речі, ними можна не лише налякати нападаючого, а й вчинити йому певні перешкоди для здійснення злочину. Однак така зброя вважається, на думку певної частини населення, не завжди ефективною для відбиття злочинного нападу.

Вогнепальна мисливська зброя продається спеціалізованими магазинами вільно за умови наявності дозволу органів внутрішніх справ. Вона має конкретне призначення – полювання. Її придбання регламентується певним правовим режимом. Придбати і, відповідно застосувати таку зброю може лише незначне коло громадян. Тому не всі люди мають чи можуть мати мисливську зброю, яку за певних обставин вони могли б застосувати для охорони свого життя, здоров’я, майна тощо.

Потрібно знати існуючий дозвільно-правовий режим виготовлення, придбання, носіння, зберігання, обліку, перевезення та використовування вогнепальної і іншої зброї, а також встановлений порядок видачі суб’єктам підприємницької діяльності ліцензій на виробництво, ремонт, реалізацію спортивної, мисливської, вогнепальної та холодної зброї, спецзасобів індивідуального захисту. Необхідні знання про кримінальну відповідальність за незаконне носіння, придбання, виготовлення, збут вогнепальної та холодної зброї, боєприпасів, недбале зберігання, розкрадання вогнепальної зброї і неправомірне її застосування, а також адміністративну відповідальність за порушення правил полювання, неправомірну стрільбу із вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, порушення порядку і правил її придбання, зберігання, носіння, передачі, перевезення, продажу тощо.

Створення було викликано необхідністю у зв’язку зі збільшенням в Україні власників вогнепальної та газової зброї, зростаючою чисельністю нещасних випадків при користуванні нею, відсутністю цілеспрямованої роботи з теоретичного та практичного навчання громадян правилам збереження та використання зброї. Сьогодні існує чинне законодавство, нормативне і відомче регулювання відносин, пов’язаних зі зброєю та спецзасобами індивідуального захисту. І його слід знати, щоб не порушувати.

Кошти з прибутку даного виду підприємницької діяльності використовуються виключно на проведення навчально-спортивну та фізкультурно-масову роботу із членами Хмельницької обласної організації ФСТ “Динамо” України.

Для проходження навчання необхідно прибути о 14.00 щочетверга.

Більш детальна інформація за адресою: м. Хмельницький вул. Молодої гвардії 5/1 або за тел. (0382) 67-26-20