Головна  /  Новини  /  Олімпійська ліцензія у хмельницьких динамівців

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Олімпійська ліцензія у хмельницьких динамівців PDF Друк e-mail

alt


Минулими вихідними в різних кінцях світу в Європі та Азії під егідою Міжнародної федерація легкої атлетики були проведені одні з найбільш престижних змагань марафонців, Римський та Сеульський міжнародні марафони. Зазвичай, у зазначених спортивних форумах виступають кращі марафонці світу, не виключено, що вони будуть приймати участь в останніх змаганнях Ігор ХХХ Олімпіади у  Лондоні.
У XVIII Римському міжнародному марафоні взяв участь представник Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь. В тривалій та напруженій боротьбі Василь подолав дистанцію з результатом 2.16.47 сек, що є 12 результатом у змаганнях серед чоловіків XVIII Римського міжнародного марафону.
У змаганнях серед жінок XXXVIII Сеульського міжнародного марафону представниця Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Філонюк Тетяна була сьомою з результатом 2.30.11 сек. Отриманий результат є  ліцензією на участь в Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні. Особливо приємно відзначити, що Тетяна відновила свої виступи після перерви пов’язаної з народженням доньки.
Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає спортсменів з успішним виступом та подоланням чергового бар’єру на шляху до олімпійського Лондона.

Фізкультурно-спортивний відділ