Головна  /  Новини  /  Дев’ять нагород чемпіонату України

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Дев’ять нагород чемпіонату України PDF Друк e-mail

Збірна команди Хмельницької області взяла участь у змаганнях чемпіонату України з панкратіону серед юніорів та кадетів, що проходив 15-17 березня 2012 року в м. Суми. Обласна команда була сформована з представників Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, що проживають у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський.
В змаганнях взяли участь представники 20 адміністративно-територіальних одиниць України, загальна чисельність спортсменів склала майже 350 учасників.  Змагання проводились у всіх 4 розділах панкратіону серед юнаків та дівчат.
Медальний доробок наших спортсменів на даних змаганнях склав 9 нагород різного ґатунку.


altalt

В розділі панкратіон агон  (поєдинки з обмеженим повним контактом) у своїх вагових категоріях Євген Трач посів 1 місце, Тетяна Франчук -2 місце, Ігор Акулов – 3 місце.
В розділі граплінг ноу – гі (поєдинки без ударів) у своїх вагових категоріях Махмут Апайдін – 2 місце, Олексій Янюк – 3 місце.
В розділі граплінг гі (бразильське джиу-джитсу bjj) у своїх вагових категоріях Микола Гринчук, Євген Трач посіли 1 місце, Віталій Юхимчук -2 місце.
В розділі змішаних єдиноборств ММА (поєдинки з повним контактом)  Тетяна Франчук  посіла 2 місце.
Зазначені спортсмени підвищують свою спортивну майстерність у відділенні панкратіону Хмельницької ДЮСШ «Динамо» під керівництвом тренера-викладача  Павлюка Д.Г. та тренера-викладача секції неолімпійських видів спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «динамо» України Подрушняка В.М.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з перемогами та бажаємо нових спортивних досягнень.

 

 

 

Фізкультурно-споритвний відділ