Головна  /  Новини  /  Перша атестація складена

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Перша атестація складена PDF Друк e-mail

В складі збірної команди Хмельницької області Тостоновський Ян, вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо», взяв участь у Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років, що проводився 10-13 квітня поточного року у Південній Пальмірі (м. Одеса). Відзначаємо, участь була вдалою, у ваговій категорії до 81 кг Ян посів ІІІ місце, в черговий раз підтвердивши високий статус Хмельницької ДЮСШ «Динамо» на Україні.

Призові місця на Всеукраїнських та міжнародних стартах були б неможливі без системної роботи тренерсько-викладацького складу позашкільного навчального закладу зі всіма вихованцями.

Тринадцятого квітня в у Хмельницькій ДЮСШ «Динамо» було проведено атестування (здача на 6 кю (білий пояс)) вихованців групи початкової підготовки 1 року навчання. До програми атестування вихованців були включені елементарні технічні дії дзюдоїста та проводились у декілька етапів. На атестуванні були присутні батьки. Приємно відзначити що всі вихованці групи впевнено склали атестацію та з повним правом носять білий пояс, як головний компонент екіпірування дзюдоїста.

За підсумками атестування всі учасники були нагороджені грамотами, можливо перші грамоти отримали майбутні чемпіони та символічними писанками (подарунками) на передодні свята - Воскресіння Христового.

Адміністрація ДЮСШ «Динамо»