Головна  /  Новини  /  Динамівський спортивний «weekend»

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівський спортивний «weekend» PDF Друк e-mail

Представники Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України взяли участь у змаганнях Всеукраїнського рівня.

Шість спортсменів, що були включені до складу збірної команди Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, взяли участь у чемпіонату України з боксу серед юнаків 1998 – 1999 р.н.(серед ФСТ та відомств) в м. Керч з 28 травня по 6 червня поточного року.

В поєдинках на ринзі, що були наповнені драматизмом, вихованці тренера Приходьченко В.М. Задорожний Денис у ваговій категорії 43 кг святкував перемогу та здобув золоту нагороду. У фінальній зустрічі вагової категорії 50 кг, опонент Гуменюка Владислава був трішечки швидшим та точнішим, у підсумку друга сходинка п’єдесталу за Владиславом.

На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що проходив в м. Дніпропетровськ з 31 травня по 3 червня 2012 року інструктори зі спорту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Янчук Дмитро на дистанції 5000 м в каное-одиночці був першим, Грищун Інна на дистанції 500 м в байдарці одиночці була другою, Гроцька Наталія на дистанції 1000 м в байдарці двійці з Грищун Інною були третіми.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців та призерів змагань та їх тренерів з показаними результатами.

Фізкультурно-спортивний відділ