Головна  /  Новини  /  Універсальні бої у Хмельницькому.

Наші Партнери










Сертифіковано в Україні
Універсальні бої у Хмельницькому. PDF Друк e-mail

alt

10-13 липня поточного року у легкоатлетичному манежі обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проходив чемпіонат України з універсального бою серед юнаків і дівчат віком 14-15 та 16-17 років.

В змаганнях прийняло участь 96 спортсменів, що представляли 9 регіонів нашої держави.

Універсальний бій включає долання суперниками спеціальної смуги перешкод (лабіринт, двометрова стіна, пологий та рівний брус, рукохід, тунель, стрільба з пневматичної зброї, метання ножа, підйом по шестиметровій сітці та спуск по гімнастичному канаті) та рукопашний бій на ринзі.

До складу Хмельницької області увійшли представники товариства «Динамо», яке має славні традиції з розвитку цього виду спорту.

 

alt

У ваговій категорії до 75 кг вікової групи 16-17 років представник Кам’янця-Подільського Євген Шульга, який також має певний досвід у виступах всеукраїнського рівня з панкратіону та бойового самбо. Подолянин впевнено дістався фіналу, не давши жодного шансу своїм суперникам, а у на півфіналі здобув чисту перемогу над харків’янином на смузі перешкод (час Євгена більш як на 50% перевищував час суперника). У фіналі Євген зустрічався із одеситом, який на шляху до фіналу провів на один поєдинок менше і виглядав «свіжіше» свого візаві, що й склалося на його користь на смузі перешкод, яку одесит і виграв. Проте, після програного першого раунду Євген налаштувався лише на перемогу за рахунок ударної та борцівської техніки, що й він почав реалізовувати із початком другого раунду, впевнено здобуваючи залікові бали вкрай необхідні для перемоги. Але у одному із обмінів ударами його суперник сам не зрозумів яким чином, зробив розсічення під правим оком Євгена, рефері запропонував оглянути лікарю травму, вердикт якого був невтішний для спортсмена, – з такою травмою продовжувати бій не можна, хоча й Євген спочатку заперечував, але здоров’я важливіше. У підсумку в активі Євгена лише друге місце.

У віковій групі 16-17 років у найлегшій ваговій категорії до 55 кг (при особистій вазі у 47 кг) Андрій Гринюк зумів дістатися фіналу перемігши представників Одеської та Запорізької областей, один із яких на 7 кг, а інший на 8 кг важчий Андрія. У фіналі наш земляк зустрічався із представником Волинської області, який мав досвід виступів на всеукраїнських змаганнях з універсального та рукопашного бою, а для Андрія це перший виступ всеукраїнського рівня. Смугу перешкод здолав першим волинянин, а через хвилину рукопашний бій на ринзі виявить переможця… Андрій поступається супернику в ударній техніці, проте більш впевнено почувається у боротьбі, що й радять робити з його кута рингу, проте, дається в знаки неабияка різниця у вазі… Фінальний гонг зафіксував закономірну перемогу представника Волині, подолянин здобув срібні нагороду чемпіонату.

Вагову категорію до 55 кг вікової групи 14-15 років представляв Андрій Краковецький, який незважаючи на відсутність досвіду виступів на всеукраїнських змаганнях дістався на півфіналу на шляху до якого здолав представника АР Крим за балами, а представника Одещини переміг больовим прийомом. У напівфінальному поєдинку Андрій зустрічався із іншим одеситом, який мав на меті «помститися» за «скривдженого» земляка. Смуга перешкод швидше «піддалась» візаві Андрія, через хвилину бій продовжиться на рингу. Суперник пропускає удар але проводить ефективний кидок, заходить на больовий прийом, проте Андрій звільняється прийомом, який на тренуваннях відпрацьовував тисячі разів. Рефері дає команду продовжити бій у стійці і знову ударна атака подолянина на один бал і кидок одесита на 2 бали. Із кута Андрія радять атакувати на дистанції, не зближуючись із суперником щоб не дати змоги «зачепитися» за кидок. Нажаль, Андрій не зміг перелаштуватись і переломити хід поєдинку та поступився за балами супернику, який на цих змаганнях посів перше місце. Андрій змушений був вдовольнитися третім місцем і додав бронзову нагороду до скарбнички Хмельниччини.

Підготували переможців та призерів змагань тренери Станіслав Кушик, Сергій Брюхно та Вадим Подрушняк.

Підготовка та вдалий виступ спортсменів та цих змаганнях став можливими завдяки турботі начальника УМВС, голови обласної організації ФСТ «Динамо» генерал-майора міліції Сергія Шутяка, сприяння начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Данилюка та начальника управління молоді та спорту міськвиконкому Валерія Вешка.

Вітаємо спортсменів із вдалим виступом та бажаємо нових перемог та нагород!