Головна  /  Новини  /  Обласна «Динаміада 2012» триває

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Обласна «Динаміада 2012» триває PDF Друк e-mail

alt

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України в рамках обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада – 2012» присвяченого «Року спорту та здорового способу життя», 29-30 листопада 2012 року в ігровому залі НЦ Управління МВС України в Хмельницькій області провела змагання з футзалу серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області. Загалом до участі у змаганнях заявилось 8 команд, згідно положення склад команди 10 спортсменів. Вперше, у змаганнях взяла участь команда прокуратури.

Всі команди сліпий жереб розвів у дві підгрупи, де змагання проводились за коловою системою. На урочистому відкритті змагань заступник голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України Домбровський Г.В. привітав спортсменів та вручив почесні грамоти Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України кращим представникам колективів ФКіС правоохоронних органів та рятувальних служб.

alt

 

Першими на майданчик вийшли команди Управління МВС України в Хмельницькій області та військової частини 3053. Міліціонери не залишили жодних шансів військовикам, перемігши їх 9:0, означені команди входили до групи А. Безкомпромісність боротьби у групових іграх свідчить те, що в групі Б, де змагались команди прикордонників, рятувальників, управлінь пенітенціарної служби та служби безпеки, команда, що посяде 2 місце у групі визначилась тільки в останній зустрічі. Слід відмітити, що це єдиний матч, де зустрічались прикордонники та рятувальники, що не визначив переможця, завершившись з рахунком 1:1.

Після першого дня в групі А команди посіли наступні місця: 1 місце – міліціонери, 2 місце – прокурори, 3 місце – податкові міліціонери, 4 місце – військовики; в групі Б – 1 місце – команда Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, 2 місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, 3 місце – команда Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, 4 місце – команда Територіального управління МНС України у Хмельницькій області.

На другий день були проведені півфінальні та фінальні ігри. Перший півфінальний матч між міліціонерами та прикордонниками був сповнений драматизму. Переможець був визначений за результатами футзальних 7 м ударів. Більш точними були прикордонники. В другому півфінальному матчі впевнено перемогла команда Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області команду Обласної прокуратури.

Перше місце впевнено посіла команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, що у фінальному матчі з рахунком 3:0 перемогла команду Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, що відповідно посіла 2 місце, бронзовим призером стала команда Управління МВС України в Хмельницькій області.

Всі призери були відзначені відповідними дипломами та грамотами, а команди – дипломами та кубка.

Фізкультурно-спортивний відділ.