Головна  /  Новини  /  Фехтування на шаблях у Хмельницькому

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Фехтування на шаблях у Хмельницькому PDF Друк e-mail

Керівництво Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України пріоритетом у своїй роботі вважає роботу з дітьми та підлітками. Саме з метою залучення до регулярних занять фізичної культурою та спортом зазначеної категорії населення міста Хмельницького під патронатом організації 2 лютого 2013 року було презентовано секцію фехтування на шаблях.

Перед початком презентації гостям було запропоновано переглянути відеозапис фехтувального турніру з Ігор ХХХ Олімпіади.

В урочистому відкритті секції взяли участь начальник управління фізичної культури і спорту Хмельницького національного університету Свіргунець Є.М., заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України підполковник міліції Домбровський Г.В., члени чоловічої збірної команди України з фехтування на шаблях заслужені майстри спорту України Дмитро Бойко, Олег Штурбабін та майстри спорту України міжнародного класу Дмитро Пундик, Олександр Торчук та діти з батьками. Приємно відзначити що Дмитро Бойко та Дмитро Пундик на змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівня з гідністю представляють нашу організацію.

Відкриваючи захід Євген Михайлович Свіргунець поздоровив всіх хто прийшов не презентацію секції фехтування на шаблях з відкриттям секції даного виду спорту в м. Хмельницькому та виказав сподівання, що майбутні переможці всеукраїнських та міжнародних змагань, якими є учасники-спортсмени презентації в перспективі стануть студентами Хмельницького національного університету. В спортивному клубі навчального закладу є всі можливості щодо вдосконалення спортивної майстерності.

Вітаючи учасників презентації від імені голови Хмельницької організації ФСТ «Динамо» України генерал-майора міліції Шутяка С.О. його заступник підполковник міліції Домбровський Г.В., який є президентом Хмельницької обласної федерації фехтування, відзначив що фехтування є одним з пріоритетних видів єдиноборств, що культивується в організації. З відкриттям даної секції у ХОО ФСТ «Динамо» України культивуються фехтування на всіх видах зброї: рапіра, шпага, шабля. Відзначив, що в 2012 році представник Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Міхалець Андрій, став срібним призером чемпіонату Європи серед кадетів.

Після короткої інформації стосовно особливостей видів фехтування на доріжку вийшли знані в Україні та за її межами майстри спорту України міжнародного класу Дмитро Пундик, Олександр Торчук, які показали основні елементи атаки, захисту контратаки що використовуються у фехтуванні на шаблях. Дії спортсменів на доріжці коментував тренер секції фехтування Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України майстер спорту України Несвіт Гриторій.


Під бурхвилі оплески на доріжку запросили учасника Ігор ХХХ Олімпіади у Лондоні Дмитра Бойка та запросили всіх бажаючих зійтись з ним у двобої. Поки майбутні фехтувальники готувались до виходу на доріжки Дмитро Бойко розказував як прийшов у фехтування, тривалість щоденних тренувань, з ким зі світових зірок фехтування зустрічався тощо. Всі учасники поєдинку отримали від Дмитра Бойко футболку з динамівською символікою та автографом заслуженого майстра спорту України.

Сподіваємось, що багато учасників даного заходу прийдуть на регулярні заняття з фехтуванням на шаблях та завдячуючи ним зміцнять своє здоров’я, збагатяться духовно та стануть гідними громадянами України.

Фізкультурно-спортивний відділ