Головна  /  Новини  /  Динамівські шпажисти приймали гостей

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівські шпажисти приймали гостей PDF Друк e-mail

15-16 лютого поточного року відбувся вже традиційний відкритий чемпіонат Хмельницької ДЮСШ «Динамо» з фехтування на шпагах з нагоди 24-й річниці виводу військ з Афганістану.

Даний чемпіонат вже має славну традицію та проводився в десятий раз. Кількість учасників від чемпіонату до чемпіонату зростає, на ювілейний чемпіонат заявилось до участі 115 спортсменів. Свої команди до участі у делегували міста Київ, Львів, Тернопіль, Біла Церква, Хмельницький та команда господарка ДЮСШ «Динамо».

На урочистому відкритті від імені афганців Поділля було виказані щирі слова вдячності Хмельницькій ДЮСШ «Динамо» за турнір присвячений 24-й річниці виводу військ з Афганістану. Директор Хмельницької ЗОШ № 20 Худенко Є.М., у спортивному залі якої проводився означений чемпіонат, привітала всіх учасників з проведенням спортивних змагань з фехтування на шпагах та побажала всім присутнім здоров’я та наснаги в підкоренні нових спортивних висот.

Змагання проводились у двох вікових групах (1996-1998 р.н.; 1999 р.н. і молодші) окремо серед юнаків та дівчат. Першими на фехтувальні доріжки вийшли представниці прекрасної статі, в напруженій боротьбі Валігура Віта у віковій групі 1996-1998 р.н. змогла посісти лише ІІІ місце. Серед юнаків 1999 р.н. і молодших у безкомпромісній боротьбі золото виборов Гелеватий Максим.

На підставі особистих виступів спортсменів визначались командні місця, так І місце завоювала команда-фехтувальників м. Львова, міста в якому живе та тренується Олімпійська чемпіонка ХХХ ігор в Лондоні у фехтуванні на шпагах – Яна Шимякіна, ІІ місце посіли команда РВУФК з м. Києва та на ІІІ місці господарі чемпіонату команда Хмельницької ДЮСШ «Динамо».

Хмельницька ДЮСШ «Динамо» дякує адміністрації ЗОШ № 20 за надану можливість проведення турніру та сподівається що серед учасників Відкритого чемпіонату Хмельницької ДЮСШ «Динамо» з фехтування на шпагах з нагоди 24-й річниці виводу військ з Афганістану зростають Олімпійські чемпіони.

Адміністрація ДЮСШ "Динамо"