Головна  /  Новини  /  "Динаміада - 2013" стартувала

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
"Динаміада - 2013" стартувала PDF Друк e-mail

Обласний комплексний спортивний захід «Динаміада» проводиться з метою підвищення рівня спортивної майстерності, фізичної загартованості та зміцнення здоров`я військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів, рятувальних служб області та членів їх сімей та залучення означеної категорії людей до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Обласна «Динаміада – 2013» стартувала Особисто-командним чемпіонатом Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з лижних перегонів серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб стартував обласний комплексний спортивний захід «Динаміада – 2013» серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб, що проводився 19 лютого 2013 року.

Змагання проводились на дистанціях 3 км, 2 км, 1 км. На дані дистанції вийшли представники колективів Національної академії державної прикордонної служби України, Управління МВС України в Хмельницькій області, Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, Територіального управління МНС України у Хмельницькій області, Управління СБ України у Хмельницькій області, військової частини 3053 ВВ МВС України.

На дистанції 1 км кращий результат показав пенсіонер Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області Ігор Жимбровський, другим був підполковник Олексій Слівінський (НАДПСУ), третім майор міліції Андрій Барановський.


На дистанції 2 км впевнено перемогу здобув працівник НАДПСУ Володимир Кузьмінчук, друге місце посів майор міліції Андрій Сокирко, третім був пенсіонер СБ України Віктор Орєхов, найстарший учасник змагань (1953 р.н.).

На дистанції 3 км очікувано перше місце посів представник військової частини 3053 солдат Андрій Петрук, який 14 лютого поточного року на змаганнях Кубку України у лижному спринті (1600 м) завоював бронзову нагороду, другим був капітан міліції Максим Марчук, третій – Віталій Швець, співробітник Управління СБ України у Хмельницькій області.

За результатами особистих виступів представників команд визначались загальнокомандні місця:

І місце – команда Національної академії державної прикордонної служби України;

ІІ місце – команда Управління МВС України в Хмельницькій області;

ІІІ місце – Управління Державної пенітенціарної служби у Хмельницькій області.Всі переможці та призери в особистому заліку були нагороджені медалями та грамотами, в командному заліку грамотами та кубками, Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Наступним етапом обласного спортивного заходу « Динаміада – 2013» буде особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб 26 лютого 2013 року.

Фізкультурно-спортивний відділ