Головна  /  Новини  /  "Динаміада - 2013" триває

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
"Динаміада - 2013" триває PDF Друк e-mail

26 лютого 2013 року за сприяння члена президії організації, ректора Національної академії Державної прикордонної служби України ім.. Б. Хмельницького генерал-лейтенанта Райко В.В. з метою розширення географії проведення обласної «Динаміади-2013» особисто-командний чемпіонат Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб за програмою «Динаміада – 2013» був проведений на спортивній базі академії.

У чемпіонаті взяли участь команди Управління МВС України в Хмельницькій області, Територіального управління МНС України у Хмельницькій області, Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області та команда-господарка Національної академії Державної прикордонної служби України.

 

 

Змагання проводились у 5 вагових категоріях (до 70 кг, до 75 кг, до 80 кг, до 85 кг, понад 85 кг) за правила двоборства гирями 24 кг.


 

У ваговій категорії до 70 кг кращий результат показав курсант академії Юрій Мурава 65 раз поштовх та 90 ривок, випередивши Леоніда Шевчука (команда Управління МВС України в Хмельницькій області) на 1 раз. У наступній ваговій категорії головна боротьба розгорілась між прикордонниками та міліціонерами. З результатом 235 раз перше місце посів Ігор Головня (команда Управління МВС України в Хмельницькій області), другий – Олександр Тиндюк (команда Національної академії Державної прикордонної служби України) з результатом 230 раз. Артем Тарасюк (команда Управління МВС України в Хмельницькій області) у ваговій категорії до 80 кг посів 1 місце показавши 158 раз, Володимир Демах (команда Національної академії Державної прикордонної служби України) – 152 рази друге місце. У ваговій категорії до 85 кг виступав знаний в області, Україні та світі неодноразовий чемпіон світу заслужений майстер спорту України Василь Михайлінчик (команда Національної академії Державної прикордонної служби України), який не залишив жодних сумніві стосовно переможця виконавши вправу 265 раз. Менше на 85 раз виконав Олександр Шулдик ( команда Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області) що посів 2 місце. Серед найважчих спортсменів представник Хмельницької митниці Євген Носов посів перше місце, другим був Сергій Білан.


Командні місця розподілились наступним чином:

Перше місце - команди Управління МВС України в Хмельницькій області та Національної академії Державної прикордонної служби України;

Третє місце - команда Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області.

Всі переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів, а команди грамотами і кубками.

Наступними змаганнями за програмою «Динаміади – 2013» 28 березня 2013 року буде Особисто-командний чемпіонат Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України жиму лежачи (пауерліфтинг).

Фізкультурно-спортивний відділ