Головна  /  Новини  /  Динамівці на чемпіонаті України з універсального бою

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівці на чемпіонаті України з універсального бою PDF Друк e-mail

З 28 по 30 березня поточного року в портовому місті Іллічівськ Одеської області проходив чемпіонат України з універсального бою серед молодших юнаків і дівчат 10-11 та юнаків і дівчат 12-13 років. В змаганнях приймало участь понад 160 учасників з різних регіонів держави.

Збірна команда Хмельницької області делегувала на зазначений чемпіонат 7 учасників – юних динамівців, четверо з яких повернулись з нагородами:

 

 - треті місця посіли Давид Костинюк (вікова група 10-11 років вагова категорія до 35 кг), Захар Квасний (вікова група 12-13 років вагова категорія понад 55 кг);

- за крок до найвищої сходинки п’єдесталу зупинились Андрій Квасний (вікова група 12-13 років вагова категорія до 55 кг) та Данило Костинюк (вікова група 10-11 років вагова категорія до 40 кг), - в результаті срібні нагороди чемпіонату.

У командному заліку Хмельницька область посіла почесне четверте місце в Україні, пропустивши вперед численні збірні – команду Одеської області, АР Криму та Миколаївської області.

Вітаємо юних спортсменів із вдалим виступом, бажаємо не зупинятись на досягнутому, - нових звершень та перемог, цілеспрямованості, наполегливості і наснаги!


Голова обласного осередку УСФ «універсальний бій»

суддя чемпіонату                  Вадим Подрушняк