Головна  /  Новини  /  Спорт, як профілактика правопорушень

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Спорт, як профілактика правопорушень PDF Друк e-mail

 

З метою профілактики правопорушень серед дітей, які перебувають на обліку в органах внутрішніх справ за ініціативи начальника Управління МВС України в Хмельницькій області, голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України генерал-майора міліції Шутяка С.О. в період з 12 березня по 11 квітня поточного року на теренах області були проведені змагання з міні-футболу серед команд, що складались з дітей означеної категорії в рамках Всеукраїнської спортивної акції «Динамо – дітям України».

 

 

Змагання включали 2 етапи:

перший (зональний) етап проводився під патронатом начальників Красилівського РВ, Кам’янець-Подільського, Шепетівського та Хмельницького МВ.

Другий (фінальний) етап – футбольні баталії між переможцями зональних турнірів, був проведений 11 квітня поточного року на майданчику зі штучним покриттям НЦ УМВС України в Хмельницькій області.

На урочистому відкритті фінального етапу заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області полковник міліції Данів Ф.Т. привітав учасників змагань та виказав сподівання, що даний захід стане початком великих перемог як в спорті так і в житті.

Організаційним комітетом було прийняте рішення фінальний етап проводити за коловою системою, тобто кожна команда зустрічається зі всіма своїми опонентами. До фінального етапу вийшли команди Старосинявського, Чемеровецького, Городоцького районів та м.іста Хмельницький. Кожен матч включав два тайми по 15 хв. кожен.

Першими на майданчик сліпий жереб вивів команди Старосинявського та Городоцького районів, перша половина зустрічі не виявив чиєїсь переваги 1:1, у другій половині команда Городоцького району захопила ініціативу та в підсумку перемогла з рахунком 5:2.


Другий матч між командами Чемеровецького району та м. Хмельницький переможця не виявив, хоча слід відзначити, що команда з Чемеровецького району грала значно краще своїх опонентів.

В третьому матчі спортсмени зі Старої Синяви впевнено переграли команду Чемеровецького району 5:2.


Впевнена перемога в 4 матчі команди Городоцького району над командою м. Хмельницький з рахунком 5:1 не залишила ніяких сумнів, хто буде переможцем фінального етапу.

Наступний матч команда м. Хмельницький також програла, але вже команді зі Старої Синяви з рахунком 3:4.

Заключний матч між командами Чемеровецького та Городоцького районів сильнішого не виявив, рахунок зустрічі 3:3, хоча перший тайм з мінімальною перевагою 1:0 закінчився на користь спортсменів з Чемеровецького району.

Команда Чемеровецького району маючи у своєму активі 7 очок посіла перше місце, команда Старосинявського району (6 очок) – друге місце; команда Чемеровецького району (2 очки) – третє місце, команда м. Хмельницький (1 очко) – четверте місце.


Кращим бомбардиром був визначений Ягодзинський Андрій (Городоцький район), воротарем – Леонтієв Дмитро (Старосинявський район), гравцем – Опольський Вадим (м. Хмельницький), захисником- Гаєвський Владислав (Чемеровецький район).

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та командними кубками.

В заключному слові турніру з міні-футболу серед дітей, які перебувають на обліку в органах внутрішніх справ заступник начальника Управління МВС України в Хмельницькій області Данів Ф.Т. подякував всім спортсменам за участь, безкомпромісну боротьбу та проявлені при цьому бажання перемагати.

Фізкультурно-спортивний відділ