Головна  /  Новини  /  Подільська динамівка чемпіонка світу

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Подільська динамівка чемпіонка світу PDF Друк e-mail


Хорватський Пореч доволі вдалий для подільських спортсменів, як вищих досягнень так і аматорів. Футзальна збірна команда подільських динамівців, основу яких складали міліціонери, неодноразова ставали чемпіонами міжнародних турнірів серед поліцейських.

З 6 по 15 квітня поточного року в м. Поречі проводився чемпіонат світу з фехтування серед юніорів, в складі національної збірної України Хмельницьку область представляла спортсмен-інструктор Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Комащук Аліна. Відзначаємо що представила дуже вдало, Аліна стала чемпіонкою світу з фехтування на шаблях в особистому заліку.

Доволі складним був фінальний поєдинок з американкою Адріанною Яроки, на початку поєдинку Аліна впевнено стартувала та вела, але в середині поєдинку почала пропускати удари. За рахунку 14:12 на користь американки Аліна мобілізувалась провели три вдалі атаки в підсумку чемпіонка світу. Приємно відзначити, що в 2010 році на чемпіонаті світу з фехтування серед кадетів, що проводився в м. Баку Аліна піднімалась на найвищу сходинку п’єдесталу. Сподіваємось, що Аліна вдало прийме участь у Олімпійському фехтувальному турнірі в бразильському Ріо-де-Женейро.

Голова Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України генерал-майор міліції Шутяк С.О. та всі динамівці Хмельниччини щиро вітають Комащук Аліну та її тренера Штурбабіна В.В. з підкоренням найвищої фехтувальної вершини в даній віковій категорії.

Фізкультурно-спортивний відділ