Головна  /  Новини  /  Спортивний фестиваль «Мій вибір життя без наркотиків»

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Спортивний фестиваль «Мій вибір життя без наркотиків» PDF Друк e-mail

Представники організації 15 травня поточного року на центральному майдані обласного центру провели спортивний фестиваль у програмі спортивно-розважальної програми протидії наркоманії у молодіжному середовищі «Мій вибір – життя без наркотиків», що проводився під патронатом Управління МВС України в Хмельницькій області.

Проводячи даний захід представники організації пропонували альтернативу вживанню наркотичних речовин та скоєнню правопорушень під їх негативним, а саме заняття фізичною культурою та спортом. Молода людина націлена на здобуття високих спортивних результатів немає потреби та інтересу вживати наркотичні речовини.

 

 

 

Глядачам були запропоновано переглянути поєдинки з панкратіону, дзюдо, тхеквандо ВТФ, фехтування на шпагах та шаблях і гри «Юка» (міні-футбол у спеціально обладнаному місці). Всі бажаючі могли взяти участь у масовому забігу по вулицям міста Хмельницького та змаганнях з армспорту та дартсу.

Нагородження призерів та переможців змагань здійснювали заступник голови Хмельницької ОДА Бернадська Л.В., начальник департаменту БНОН МВС України полковник міліції Школьний О.В., начальник УМВС України в Хмельницькій області генерал-майор міліції Шутяк С.О..Фотозвіт про захід тут

Фізкультурно-спортивний відділ