Головна  /  Новини  /  Срібні нагороди з панкратіону «Динаміада – 2013»

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Срібні нагороди з панкратіону «Динаміада – 2013» PDF Друк e-mail

Збірна команда організації в третій декаді травня взяла участь чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з панкратіону серед збірних команд Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій Товариства за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2013”, що проводився в м. Севастополі.

У чемпіонаті взяли участь 146 спортсменів, що представляли всі територіальні організації Товариства.

До збірної команди організації були включені спортсмени, що вибороли призові місця на Чемпіонатів Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України з панкратіону за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада – 2013», що був проведений 16 травня поточного року.

Костяк збірної команди був сформований з представників міністерства внутрішніх справ, а саме:

 

ст. лейтенант міліції Спосіб Роман Віталійович;

мол. сержант міліції Білий Богдан Антонович;

рядовий внутрішніх військ Пашков Максим Борисович;

спортсмен-інструктор ЦСПВС Торчевський Андрій Миколайович;

сержант міліції Бондарчук Дмитро Олександрович.

У безкомпромісних поєдинках Максим Пашков (вагова категорія до 71 кг) та Андрій Торчевський (вагова категорія до 84 кг) впевнено перемогли своїх опонентів та у підсумку посіли перші місця у своїх вагових категорія, решта подільських спортсменів виступили трішки гірше. В загальнокомандному заліку збірна команда Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України посіла 2 місце. Такий вдалий виступ став можливий завдяки цілеспрямованій роботі тренера-викладача відділення панкратіону Хмельницької ДЮСШ Павлюка Дмитра Георгійовича, що відповідав за підготовку команди до участь у даних змаганнях. Слід відзначити що Дмитро Павлюк особисто виступав, здобув 3 перемоги, але старі травми не дали можливості йому показати високий результат.

Від щирого серця вітаємо спортсменів та тренера зі срібними нагородами у загальнокомандному заліку.

Фізкультурно-спортивний відділ