Головна  /  Новини  /  «Динаміада 2013» Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області.

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
«Динаміада 2013» Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області. PDF Друк e-mail

Традиційно, напередодні відзначення Дня Незалежності України в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області проводиться комплексний спортивний захід «Динаміада – 2013». Такий захід проводиться 13 раз поспіль за ініціативи начальника управління генерал-майора внутрішньої служби Якимчука Т.В.. «Динаміада – 2013» була присвячена 1025 річчю Хрещення Київської Русі та 22 річниці Незалежності України.

Цього річний комплексний спортивний захід проводився 25-26 липня 2013 року на базі Хмельницького училища підвищення кваліфікації персоналу кримінально - виконавчої служби, в якому прйняли участь команди Шепетівської ВК №98, Ізяславської ВК №31, Райківецької ВК №78, Замкової ВК №58, Хмельницького слідчого ізолятора, кримінально-виконавчої інспекції, управління, Хмельницького училища ПКППКВС, загальна чисельність склала 248 чоловік. «Динаміада – 2013» проводилась з 4 видів спорту: міні-футболу, волейболу, гирьового спорту та легкоатлетичного кросу.

 

 

Після урочистого відкриття заходу, на якому були присутні: керуючий справами Хмельницької обласної ради Брицький В.Г., начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Вешко В.І., керуючий відділу по взаємодії з правоохоронними органами та військовими формуваннями Хмельницької єпархії Української Православної Церкви отець Сергій, проводились змагання з легкоатлетичного кросу, попередні турніри міні-футболу та волейболу.

Змагання з легкоатлетичного кросу проводились на трьох дистанціях: 1000 м, 2000 м, 3000 м, кожна команда виставляла двох представників на кожну дистанцію. Кращими кросменами стала команда Ізяславської ВК №31, другими – Шепетівська ВК №98, третіми – Замкова ВК№58.

alt

Перед офіційними змаганнями з гирьового спорту отець Сергій особисто продемонстрував майстер-клас у ривку гирею 24 кг. У змаганнях силачів кращими була команда Замкової ВК №58, другими – управління, третіми Райківецька ВК №78.

У попередніх турнірах з міні футболу та волейболу, що проводились у двох групах за коловою системою визначались місця, за якими в подальшому розігрувались призові місця.

За підсумками змагань в перший день цінними подарунками медалями, грамотами та кубками були відзначені переможці та призери змагань з легкоатлетичного кросу та гирьового спорту.

 

 

У другий день змагань проводились півфінальні та фінальні матчі з міні футболу та волейболу. В напруженій боротьбі на футбольному полі команда Шепетівської ВК №98 перемогла команду Ізяславської ВК №31 та стала переможцем турніру. На волейбольному майданчику команда цієї ж виправної колонії також була найкращою, друге місце по праву посіла команда Хмельницького слідчого ізолятора.

У загальнокомандному заліку переможцем «Динаміади – 2013» стала команда Шепетівської ВК №98, другими - команда Замкової ВК №58, третіми - Ізяславської ВК №31.

Закриваю змагання начальник управління генерал-майор внутрішньої служби Якимчук Т.В. подякував всім учасникам змагань та побажав успіхів як в спортивному житті так і у службовій діяльності.

Фізкультурно-спортивний відділ .