Головна  /  Новини  /  Футбол без меж

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Футбол без меж PDF Друк e-mail

З метою профілактики правопорушень та залучення до ведення здорового способу життя у підлітковому та дитячому середовищі в період з 1 по 20 вересня поточного року Управління МВС України в Хмельницькій області за організаційно-методичної допомоги Хмельницької обласної організації був проведений обласний відбірковий турнір Всеукраїнських змагань з міні-футболу серед вихованців шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і підлітків, які перебувають на обліках в органах внутрішніх справ «Футбол без меж».

У попередніх турнірах команди, що представляли всі адміністративно-територіальні одиниці області, були поділені на чотири зони «Північ», «Південь», «Захід», «Схід». Переможці зональних турнірів взяли участь у фіналі, що проводився 20 вересня 2013 року в ігровому залі Навчального центру УМВСУ в Хмельницькій області. У фіналі обласного турніру брали участь команди з міст Шепетівка, Хмельницький, Старокостянтинів та смт. Чемерівці.

Змагання фінальної частини проводились за коловою системою. У першому матчі сліпий жереб звів команди смт. Чемерівці та м. Старокостянтинів, де з рахунком 6:2 перемогла команда з смт. Чемерівці. До завершення останньої зустрічі турніру між командами м. Хмельницького та смт. Чемерівець питання переможця було відкритим. Переможця турніру та призерів, по причині рівності напраних очків за результатами ігор, визначали за більшою кількістю забитих м’ячів.

Кращу кількість забитих м’ячів показала команда смт. Чемерівець (13 м’ячів) та посіла перше місце, друге – команда м. Хмельницького, третє – команда м. Шепетівка. Команда з смт. Чемерівці ставши переможцем обласного турніру виборола право представляти Хмельницьку області у фіналі Всеукраїнських змагань у м. Полтава. Всі гравці команд призерів змагань були відзначені грамотами та медалями. Додатково були відзначені «Кращий гравець» - Андрій Ільчук (м. Хмельницький), «Кращий бомбардир» - Дмитро Крамар (смт. Чемерівці), «Кращим воротар» - Микола Гришканич (м. Старокостянтинів), «Кращий захисник» - Дмитра Коробчинського (м. Шепетівка).

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України бажає команді смт. Чемерівці не менш вдалого виступу на Всеукраїнських змаганнях.

Фізкультурно-спортивний відділ