Головна  /  Новини  /  Подільські міліціонери - другі

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Подільські міліціонери - другі PDF Друк e-mail

Залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом правоохоронців та рятувальників є головним, статутним завданням Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, саме для вирішення означеного завдання за ініціативи начальника Управління МВС України в Хмельницькій області, Голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України генерал-майор міліції Шутяка С.О. 12-13 жовтня поточного року був проведений перший футзальний турнір «DYNAMO OPEN CUP».

Проведення даного турніру стало можливим внаслідок тісної взаємодії Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України та Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельниччини задля реалізації соціально-спортивного проекту «Відродимо професійний спорт разом».

 

 

 

Проведення турніру здійснювалось у форматі матчів професійних команд: «Ураган-2» (м. Івано-Франківськ), «Інбев-2» (м. Житомир) «Спортлідер-2» (м. Хмельницький) з любительськими: управління служби безпеки України у Хмельницькій області, головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та управління МВС України в Хмельницькій області. Така система проведення турніру сприятиме підвищенню рівня ігрової практики як професіоналів так і любителів, налагодження тісних контактів та співпраці у розвитку футзалу в нашій країні.

На урочистому відкритті турніру було відзначено, що футзальний турнір «DYNAMO OPEN CUP» стане щорічним з постійними збільшенням географії команд-учасниць.

У матчі за третє місце команда «Спортлідер-2» впевнено переграла команду головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та посіла третє місце.

Фінальний матч між «Ураган-2» та хмельницькими міліціонерами став окрасою турніру, але клас професійної команди значно вищий. У підсумку першим переможцем футзального турніру «DYNAMO OPEN CUP» на призи начальника управління МВС України в Хмельницькій області стала команда з м. Івано-Франківськ, подільські міліціонери – другі.

Від щирого серця вітаємо переможців та призерів турніру.

Фізкультурно-спортивний відділ