Головна  /  Новини  /  85 років перемог! Динамо – сила в русі та єдності!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
85 років перемог! Динамо – сила в русі та єдності! PDF Друк e-mail

31 жовтня 2009 року Фізкультурно-спортивному товариству "Динамо" України виповнилося 85 років!

Вітання голови, генерал-майора міліції Гаврилюка Володимира Івановича, начальника УМВС України в Хмельницькій області, голови Хмельницького обласного відділення Української секції міжнародної поліцейської асоціації, заслуженого юриста України, почесного динамівця, нагородженого відзнакою ФСТ "Динамо" України "За заслуги".

Шановні динамівці !

Від імені колегії УМВС України в Хмельницькій області, президії обласної ради „Динамо” та від себе особисто вітаю Вас з нагоди 85- ї річниці з дня утворення Фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” України!

Як переконливо засвідчує творчий шлях нашої добре знаної у спортивних колах організації, вихованці ФСТ „Динамо” України завжди знаходяться на провідних ролях в національних збірних командах країни, роблять вагомий внесок у здобутки вітчизняного спорту на європейських та світових аренах.

Професіоналізм, компетентність, відданість справі – саме ці якості протягом десятиліть залишаються притаманними динамівському колективу, в якому підготовлено цілу плеяду видатних спортивних зірок, чиїми яскравими перемогами пишається наш народ. А успіхи на спортивних аренах вихованців Хмельницького „Динамо” Сергія Нагорного – заслуженого майстра спорту з веслування на байдарках і каное олімпійського чемпіона, Ірини Микульчин-Мерлені – заслуженого майстра спорту з вільної боротьби, олімпійської чемпіонки, Андрія Стадніка - заслуженого майстра спорту з вільної боротьби, срібного призера Олімпійських ігор, є переконливим свідченням тому, що спортсмени-динамівці й надалі будуть зберігати передові позиції у світовому спорті.

Багатогранна й активна діяльність динамівців на ниві розвитку фізичної культури і спорту, збереження здоров’я населення держави, відчутний внесок у справу фізичної та професійної підготовки правоохоронців свідчать про велике значення його для українського суспільства.

Міцного здоров’я, творчого натхнення та удачі бажаю всім спортсменам, тренерам та працівникам товариства! Від усього серця бажаю Вам успіхів у благородній справі зміцнення здоров'я нації, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Нехай Ваші майбутні досягнення й надалі примножують славу динамівського та національного спорту, зміцнюють авторитет нашої держави у світі!

З повагою Гаврилюк В. І.