Відпочинок влітку – головне що може бути, а активний відпочинок основа для майбутніх перемог
Безліч позитивних емоцій та вражень від проведених заходів!!! Щасливі діти, щасливі батьки і організатор тренер-викладач Хмельницької ДЮСШ «Динамо» відділення панкратіону Дмитро Георгійович Павлюк втомлений, але теж щасливий!!!
В динамівських панкратіоністів перший місяць літа видався насиченим.
Розпочався червень дружньою поїздкою до знаного багатовікового міста Лева в Аквапарк «Пляж» - це найбільший критий аквапарк в Західній Україні, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Загальна площа даного комплексу сягає майже 14 тис.м2., було надзвичайно весело, діти відчули море позитивних емоцій та незабутніх вражень, доказом цього є яскраві фото наповненні усмішками та щастям юних та вже досвідчених спортсменів.
![](/images/stories/akvapark.jpg)
Подовжуючи естафету активного відпочинку старші вихованці відділення панкратіону разом зі своїм тренером Дмитром Георгійовичем пересіли на велосипеди та рушили до гранітного кар’єру в село Головченці який знаходиться в 30 кілометрах від Хмельницького. Велосипед – це ідеальне розвага, як для дітей, так і для дорослих, яке при всій своїй простоті є універсальним тренажером. Людина, здійснюючи прогулянки на такому транспорті, задіє практично всі групи м’язів, що зумовлено утримуванням рівноваги під час їзди. Активно працюють не тільки м’язи ніг, але і живота, спини, грудей, рук і т. д. Їзда сприяє зміцненню суглобів і розвитку м’язової і дихальної систем.
![](/images/stories/veloman.jpg)
Закінчився місяць червень не менш активним заходом – походом до лісу із самими юними вихованцями ДЮСШ «Динамо» де вони весело провести час зі своїми друзями. Дарувати радість – це так просто і надзвичайно приємно! Час, проведений на свіжому повітрі, завжди впливає позитивно на здоров’я організму. Активний відпочинок укупі з фізичними вправами сприяє нормалізації обміну речовин, роботі серцево-судинної системи, розвиває дихальну систему і в цілому позитивно впливає на загальний стан дитини.
![](/images/stories/pozit.jpg)
Такі заходи об’єднують та здружують ще більше дітей та їх тренера роблячи великою спортивною родиною!)
Адміністрація ДЮСШ "Динамо"
|