Головна  /  Новини  /  ФСТ «Динамо» України – 90 років

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
ФСТ «Динамо» України – 90 років PDF Друк e-mail

До відзначення 90 річчя утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Хмельницькою обласною організацією Товариства було проведено ряд фізкультурно-спортивних заходів, основною метою яких було утвердження здорового способу життя та залучення до систематичних фізичних занять підлітків та дітей.

За сприяння Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, 28 жовтня 2014 року був проведений Відкритий чемпіонат Хмельницького ДЮСШ «Динамо» з дзюдо серед юнаків (2001-2002, 2003-2004 рр.н.), дівчат (2001-2004 рр.н.). До участі у змаганнях долучились дзюдоїсти з с. Маків Дунаєвецького району та м. Деражні.

На урочистому відкритті змагань за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію динамівського руху в Україні відзнаками Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України були нагороджені:

капітан міліції Жеменік Олександр Іванович - командир роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» - заохочувальною відзнакою «Почесний динамівець»;

майстер спорту України міжнародного класу Лахман Володимир Богданович – почесною грамотою.

Динамівські спортсмени впевнено перемогли своїх візаві на татамі, за результатами виступу на чемпіонаті була сформована збірна команда для участі у ХІХ відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків (1998-2000, 2001-2002, 2003-2004 р.н.), дівчат (2001-2004 р.н.) та дорослих на призи видавництва «Світ Дитини», присвячений 100-річчю від дня народження Миколи Лемика, що буде проводитись в м. Львів 1 та 2 листопада поточного року. Сподіваємось, що виховані тренерів-викладачів відділення дзюдо Хмельницької ДЮСШ «Динамо» гідно виступлять на всеукраїнському турнірі.

Естафету проведення змагань до відзначення 90 річниці утворення ФСТ «Динамо» України підхопило відділення фехтування, 30 жовтня 2014 року був проведений обласний турнір з фехтування на шпагах серед юнаків 2000 – 2001 р.н. на призи Голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України. На фехтувальні доріжки вийшли динамівці та представники ДЮСШ №2 м. Хмельницький. Перемогу серед юнаків, очікувано, святкував вихованець Шевченко Г.П. Чернятинський Марк, срібний призер Всеукраїнської ліги з фехтування на шпагах.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає всіх з  90 річницею утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Фізкультурно-спортивний відділ