Головна  /  Новини  /  Хмельницькі динамівці-найсильніші бійці ММА

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Хмельницькі динамівці-найсильніші бійці ММА PDF Друк e-mail

У період з 21 по 23 листопада поточного року у м. Тульчин Вінницької області проходив чемпіонат України із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків, юніорів та молоді.

В змаганнях приймав участь 251 спортсмен з 15-ти регіонів нашої держави. Честь Хмельницької області поїхали захищати представники Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Правилами змагань передбачено певні обмеження порівняно із дорослими спортсменами для молоді, а для юніорів та юнаків цих обмежень більше, адже травматизм радше попереджати. Тим не менше бої були досить видовищні в усіх вікових групах. Попередні поєдинки проходили у спортивному залі, а фінали у місцевому будинку культури.

В особистому заліку представники Хмельниччини показали високі результати. Так, у своїх віково-вагових категоріях:

треті місця посіли: Ілля Гусенюк, Владислав Мендрик, Сергій Тулю, Андрій Чернятинський, Олександр Демковський, Мар’ян Пачковський, Володимир Белінський, Артем Федорів, Дмитро Шумейко;

срібні нагороди чемпіонату здобули: Дмитро Катков, Микола, Павло Рубан, Ростислав Іконов, Назарій Галушка, Давид Костинюк, Владислав Собков, Шимков Микола додатково нагороджений у номінації за волю до перемоги;

чемпіонський титул на Хмельниччину привіз Давид Маремуха.

У командному заліку третє місце посіла команда Миколаївської області, віце-чемпіоном стали представники Одеської області, чемпіонський титул другий рік поспіль здобула команда Хмельницької області.

Привітаємо спортсменів із перемогою та побажаємо подальших успіхів!