Головна  /  Новини  /  Господарі-чемпіони

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Господарі-чемпіони PDF Друк e-mail

В ігровому залі НЦ працівників ОВС Управління МВС України в Хмельницькій області 19-20 березня поточного року проводився Відкритий чемпіонат колективу фізичної культури і спорту Управління МВС України в Хмельницькій області.

Сліпий жереб звів, у першій грі Відкритого чемпіонату, на ігровому паркеті команди Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, з мінімальною 1:0 перемогла команда Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області. Відкритий чемпіонат проводився за коловою системою, тобто кожна команда мала особисту зустріч зі всіма своїми опонентами. До останньої зустрічі, між командами  Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, зберігалась інтрига призових місць Відкритого чемпіонату.

Подільські міліціонери впевнено перемогли своїх опонентів з рахунком 6:1 та впевнено з 9 заліковими очками посіли перше місце, команда Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області ( 6 очків) – друге, команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області (5 очків) – треті.

Всі гравці команд були нагороджені пам'ятними медалями та дипломами відповідних ступенів в залежності від занятого місця а переможець кубком. Нагородження переможців та призерів Відкритого чемпіонату колективу фізичної культури і спорту Управління МВС України в Хмельницькій області проводив начальник управління полковник міліції Семенишин Микола Олександрович, який подякував всіх командам, що прийняли участь у чемпіонаті та виказав сподівання, що систематичні заняття фізичною культурою та спортом правоохоронцями та рятувальниками сприятимуть якісному виконанню завдань за призначення.

Фізкультурно-спортивний відділ