Головна  /  Новини  /  Чемпіонат МНС з футзалу

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Чемпіонат МНС з футзалу PDF Друк e-mail

27-29 жовтня у місті Хмельницькому у навчальному центрі УМВС стартувала фінальна частина чемпіонату МНС України футзалу. У змаганнях приймало участь 12 команд, що пройшли попередні етапи. Рівень змагань надзвичайно високий, адже серед учасників змагань є члени національної збірної команди України, бронзові призери чемпіонату Світу, майстри спорту міжнародного класу!alt Команди згідно жеребу розподілились на чотири групи по три команди. Лише одна команда з групи продовжувала боротьбу за чемпіонство. Тому усі команди відразу налаштувались на відповідальні ігри.

Перші місця в своїх групах посіли та, відповідно, здобули путівки до півфіналу команди Хмельницької, Житомирської, Черкаської областей та Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля м. Черкаси (АПБ). Відповідно із попереднім жеребкуванням півфінальні пари склали команди Хмельницької і Житомирської областей, АПБ м. Черкаси і Черкаська область.

Найнапруженішим та найвидовищнішим виявився матч Хмельницької та Житомирської областей. Протягом першого тайму господарі домінували та завершили його з рахунком 1:0 на свою користь. Проте після перерви гості зуміли зрівняти рахунок та більше того, забити ще два голи. Після рахунку 1:3 команда Хмельницької області замінила воротаря на гравця та зуміла скоротити розрив - 2:3. Після цього гості оборонялись дуже ретельно та на контратаках забили ще два голи…

Інший півфінал значно поступався за емоційною проте не ігровою напругою, адже зустрічались хоча й земляки, проте вирішувалась доля путівки до фіналу. Це завдання прогнозовано виконала команда АПБ, яка перемогла із рахунком 4:0. У матчі за третє місце Хмельницька область без особливих проблем здолала опір Черкаської області. Табло зафіксувало рахунок 3:0, що принесло господарям хоча лише третє, але все ж таки призове місце.

У фіналі зустрічались команди АПБ та Житомирської області. Багато хто пророкував перемогу останній, адже ці дві команди мали схожу техніку і тактику, а житомиряни були більш жорсткішими та окремі гравці мали вищу індивідуальну майстерність.

Протягом першого тайму Житомирська область явно домінувала, але, як кажуть, "м'яч у ворота не йшов". Другий тайм житомирянам давався важче, - наслідки важкого півфіналу, і АПБ протягом менше ніж 3-х хвилин забиває два голи… А це ще й психологічний пресинг. До кінця матчу АПБ вистояла та зберегла переможний для себе рахунок. Не допомогла Житомирській команді і заміна воротаря гравцем.

Чемпіоном МНС стала команда Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля м. Черкаси, друге місце за Житомирською областю, третє місце посіли господарі змагань – команда Хмельницької області. Чемпіони та призери нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними призами.