Головна  /  Новини  /  День пам’яті Героїв Чорнобиля

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
День пам’яті Героїв Чорнобиля PDF Друк e-mail

У всьому світі пам`ятають про трагедію, що сталася в ніч 26 квітня 1986 року об 00:23 год. на Чорнобильській атомній електростанції де вибухнув 4-ий енергоблок. Аварія розцінюється як найбільша за всю історію ядерної енергетики як за кількістю постраждалих від її наслідків, так і за економічною шкодою. Вона сталася на території СРСР, але з розпадом Союзу головний біль від проблемного об'єкту дістався Україні.

Вже з'явилося  нове покоління, для якого аварія на Чорнобильській АЕС стала явищем майже доісторичним, але щороку дорослі та діти вшановують хвилиною мовчання пам'ять  героїв, що віддали свої життя за наше майбутнє.

Не залишились осторонь і ми, 24 квітня Хмельницька ДЮСШ «Динамо» провела відкритий чемпіонат з дзюдо присвячений Дню пам’яті Героїв Чорнобиля серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н. на відкриттю яких діти разом з почесними гостями серед яких заступник Голови ХОО ФСТ «Динамо» України Домбровський Г.В. вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

В змаганнях взяли участь більше 100 юних спортсменів-дзюдоїстів. Напружена боротьба тривала цілий день і до заключного поєдинку спортсмени змагались за нагороди. У командному заліку 1 місце посіла команда Хмельницької ДЮСШ «Динамо», 2 місце СК «Новатор», 3 місце ДЮСШ «Авангард». Усі переможці та призери змагань були відзначені грамотами, медалями відповідного ґатунку та цінними призами.

Ми не повинні забути героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

Адміністрація Хмельницької ДЮСШ "Динамо"