Головна  /  Новини  /  ПАНКРАТІОН – СПОРТ ДЛЯ СИЛЬНИХ ДУХОМ ТА ТІЛОМ!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
ПАНКРАТІОН – СПОРТ ДЛЯ СИЛЬНИХ ДУХОМ ТА ТІЛОМ! PDF Друк e-mail

 

26 квітня в спеціалізованому залі єдиноборств «Динамо», що в місті Хмельницькому відбувся особистий чемпіонат області з панкратіону серед юнаків та дорослих. В змаганнях прийняв участь 61 спортсмен з 6 клубів Хмельниччини. На цих змаганнях формувалася збірна команда на Фінал Кубку серед дорослих та чемпіонат України серед юнаків.

На урочистому відкритті змагань всі присутні вшанували пам’ять жертв аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка з далекого 1986 року забрала життя багатьох наших співвітчизників.

 

Як наголосив голова обласного осередку Федерації панкратіону України, заслужений тренер України, заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» України Геннадій Домбровський, що в часи нелегких випробувань для нашої держави кожен повинен зміцнювати її обороноздатність: хто дав присягу народу України має бути готовий захищати її зі зброєю в руках, тренер – тренувати не тільки спортсменів, а й докласти максимум зусиль для підвищення рівня фізичної підготовки особового складу силових структур, що й реалізується тренерсько-інструкторським складом обласної організації «Динамо» з часу свого заснування, а в умовах сьогодення заняття з спецпідрозділами МВС, Національної Гвардії та Збройних сил України набули інтенсивності та прикладного характеру. Найкращі вихованці шкіл єдиноборств, які розвиває ФСТ «Динамо» матимуть змогу в недалекому майбутньому стати до лав правоохоронних органів, адже кожний спортсмен в бою вартий кількох рядових бійців, а при проведенні складної бойової операції взвод спортсменів надійніший батальйону.

 


Серед суддів чемпіонату майстер спорту Олександр Баб’юк, майстер спорту міжнародного класу, директор ДЮСШ «Динамо» Оксана Пилипчук, майстер спорту міжнародного класу чемпіон світу та Європи, член національної збірної команди України з панкратіону  Володимир Лахман, якому і було надано почесне право підняти Державний прапор України.

Протягом чотирьох годин на двох килимах проходили поєдинки у розділах грепплінг (боротьба), традішн (обмежений контакт) та з повним контактом – фул. Вже з першого кола змагань відбувались видовищні, безкомпромісні, принципові та жорсткі поєдинки, в результаті яких у своїх віково-вагових категоріях та версіях чемпіонами стали: Вадим Онищук, Олександр Пилипчук, Дмитро Гурський, Руслан Левицький, Мирослав Грем’ячев, Богдан Юрчук, Артур Беляк, Олександр Маноха, Денис Куропаткін, Дмитро Маноха, Сергій Марчук, Данило Судобицький, Ярослав Крачковський, Олег Савчук, Олександр Хмелюк, Роман Міхалець, Роман Донець.

 

Вітаємо переможців з вдалими виступами та бажаємо нових перемог!