Головна  /  Новини  /  ХІХ звітно-виборча конференція організації

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
ХІХ звітно-виборча конференція організації PDF Друк e-mail

Відповідно до Статуту Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України 26 травня поточного року була проведена ХІХ звітно-виборча конференція організації.

Кожен 33 колективsd фізичної культури і спорту делегував свої делегатів для участі у роботі конференції. За інформацією мандатної комісії  в роботі Конференціїї взяло участь 90 делегатів.

 

 

До порядку денного конференції були включені звіти Президії та контрольно-ревізійної комісії організації, вибори голови і персонального складу Президії та обрання делегатів для участі у Всеукраїнській конференції Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

В роботі Конференції взяла участь начальник управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Мерлені І.О., почесна динамівка, олімпійська чемпіонка.

За результатами звітування Президії, контрольно-ревізійної комісії організації та виступів делегатів Фігури О.В. начальника кафедри особистої безпеки НАДПСУ; Васильєва М.В. начальника фізичної підготовки і спорту військової частини 3053 Національної гвардії; Березовського С.А. голови клубу міліції Управління МВС України в Хмельницькій області робота організації у період з червня 2010 року по квітень 2015 року делегатами була визнана задовільною.

Одноголосним рішенням хмельницькі динамівці обрали головою Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України на наступний звітний період начальника Управління МВС України в Хмельницькій області полковника міліції Семенишина Миколу Олександровича.

При обранні складу Президії організації було забезпечено представництво всіх колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб.

 

Делегатами для участі у Всеукраїнській конференції Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України були обрані: Семенишин М.О. - голова Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України; Лисий І.В. - колектив фізичної культури Управління МВС України в Хмельницькій області; Фігура О.В. - колектив фізичної культури Національної академії ДПС України ім. Б. Хмельницького; Домбровський Г.В.  заступник голови ХОО ФСТ «Динамо» України;  Лахман В.Б. майстер спорту України міжнародного класу з панкратіону.

У заключному слові голова організації Семенишин М.О. подякував всім делегатам за плідну роботу та побажав втілення у повсякденну службову діяльність всіх правоохоронців та рятувальників головного девізу товариства «Динамо» «Сила в русі та єдності».

 

 

 

Фізкультурно-спортивний відділ