Достойний спортивний резерв змішаних єдиноборств ММА
Головна  /  Новини  /  Достойний спортивний резерв змішаних єдиноборств ММА

Наші Партнери










Сертифіковано в Україні
Достойний спортивний резерв змішаних єдиноборств ММА PDF Друк e-mail

14 червня поточного року в спортивному залі єдиноборств «Динамо», що в місті Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат області із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків і юніорів.

В змаганнях приймало участь 49 спортсменів із спортивних клубів міста Хмельницького , Камянця-Подільського та міста Луцька.

Ці змагання стали своєрідним наочним підсумком навчального року, адже попереду період відпусток та відновлювальних навчально-тренувальних зборів.

Протягом п’яти годин  спортсмени демонстрували яскраву видовищну техніку, бойовий дух та волю де перемоги. Хоча й серед учасників було багато тих, для яких це перші змагання, - без виключення всі поєдинки були безкомпромісні, досить жорсткі , динамічні та захоплюючі.

Чемпіонами та призерами стали:

 

 

 

14-15 років

до 67 кг

І місце  - Олексій Дроздовський (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)

ІІ місце – Олег Карпюк (СК «Воїн» м. Луцьк)

16-17 років

до 57 кг

І місце – Павло Корука  (СК «Воїн» м. Луцьк)

ІІ місце – Микола Коханський (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)

до 70,3 кг

І місце – Назар Черняк (СК «Панда» м. Хмельницький)

ІІ місце – Амір Юзипчук (СК «Воїн» м. Луцьк)

ІІІ місце – Артем Шишко (СК «Воїн» м. Луцьк)

до 84 кг

І місце – Вадим Онищук (ГО «Хмельницький самбо клуб «Панда»)

ІІ місце – Дмитро Гурин (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)

ІІІ місце – Володимир Нестерук (ГО КЗЄ «Гуни» м. Камянець-Подільський)

18-21 рік

до 62 кг

І місце - Володимир Білінський (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)

ІІ місце – Роман Рубаха (СК «Воїн» м. Луцьк)

ІІІ місце – Мар’ян Пачковський (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)

до 65,8 кг

І місце – Карен Меліцян (ФСТ «Динамо» м. Хмельницький)

ІІ місце – Сергій Демковський (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)

ІІІ місце – Євгеній Ткачук (СК «Воїн» м. Луцьк)

до 70,3 кг

І місце – Олександр Голованчук (ГО КЗЄ «Гуни» м. Камянець-Подільський)

ІІ місце – Артем Івчук (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)

ІІІ місце – Октай Рзаєв (СК «Воїн» м. Луцьк)

до 93 кг

І місце – Олексій Федорлевський (СК «Воїн» м. Луцьк)

ІІ місце – Владислав Ковальчук (СК «Воїн» м. Луцьк)

ІІІ місце – Дмитро Катков (ГО КЗЄ «Гуни» м. Кам’янець-Подільський)Дві окремі номінації заслужено отримали представники спортивного клубу «Воїн» , цим самим довівши відповідність назви клубу його суті.

Олексій Федорлевський нагороджений за найкращу техніку, завдяки якій він в усіх поєдинках здобув дострокові яскраві перемоги.

За волю до перемоги нагороду отримав Антон Шубка, який продемонстрував  незламні морально-вольові якості і його перемога – це питання лише часу!

Вітаємо спортсменів із успішними виступами та бажаємо нових перемог!

Інформація надана головним суддею змагань Вадим Подрушняк