Головна  /  Новини  /  Всеукраїнський турнір ММА

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Всеукраїнський турнір ММА PDF Друк e-mail

27-28 червня поточного року в місті Березне Рівненської області відбувся Всеукраїнський турнір із змішаних єдиноборств ММА пам’яті Героя України Івана Городнюка.
Змагання організували Федерація змішаних єдиноборств ММА України, її Рівненський обласний осередок, місцевий спортивний клуб «Патріот» за підтримки голови Березнівської районної державної адміністрації Миколи Мельника.
В змаганнях приймали участь бійці змішаних єдиноборств ММА західних областей нашої держави.
Відбіркові поєдинки проходили у залі боротьби місцевого спортивного комплексу, а фінальні – на центральній площі міста в програмі святкування Дня Конституції України. Поєдинки проходили в безкомпромісній, жорсткій та видовищній атмосфері і у попередніх боях та особливо у фінальній частині.

Спортсмени демонстрували бойових дух, волю до перемоги та високу майстерність даруючи численним глядачам святковий патріотичний настрій та передаючи бойовий дух!

Гідно представили Хмельниччину на цих змаганнях троє подолян, - всі зійшовши на п’єдестал:
- у ваговій категорії до 70,3 кг вікової групи 16-17 років впевнено переміг своїх суперників Назар Черняк і став переможцем;
- серед дорослих найсильнішим бійцем у ваговій категорії до 77,1 кг заслужено став Павло Рубан, впевнено дістався фіналу та в бою за І місце вже в першому раунді переміг больовим прийомом свого візаві;
- у ваговій категорії до 70,3 кг третє місце, поступившись лише фіналісту посів Володимир Панасюк.

Вітаємо спортсменів із яскравими перемогами та бажаємо нових звитяг!


Головний суддя змагань
віце-президент Федераціїї
змішаних єдиноборств ММА України
голова обласного осередку                                                             Вадим Подрушняк