Головна  /  Новини  /  Головний національний старт року з дзюдо – пройдено!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Головний національний старт року з дзюдо – пройдено! PDF Друк e-mail

Закінчився головний старт року - чемпіонат України з дзюдо який відбувся в місті Києві з 7 по 10 жовтня 2015 року де збірну нашої області представляли найкращі спортсмени.

Позмагатись за медалі з’їхались кращі дзюдоїсти з усієї країни. На жаль, не вдалось скорити вищу сходинку п'єдесталу нашим спортсменам. Пропустивши технічну помилку, адже Ірина лідирувала всю сутичку,  найтитулованіша дзюдоїстка Хмельниччини Ірина Кіндзерська у фінальному поєдинку поступилась спортсменці з Полтавщини. Антон Савицький діставшись фіналу не зміг продовжити боротьбу за отриманої травми у попередньому напруженому поєдинку за вихід у фінал. Оскільки Антон незабаром прийматиме участь у чемпіонаті світу серед юніорів спортсмен не став ризикувати і задовільнився  другим місцем. Досить напруженим був поєдинок Олександра Романюка за бронзову нагороду. У ході боротьби Олександр поступався спортсмену із Запоріжжя , але на останній хвилині зумів мобілізуватись і провів блискавичний задушливий прийом не залишивши супернику жодного шансу.

Отже в скарбничка медалей поповнилась 2 срібними та 1 бронзовою нагородами.

Своїми виступами , спортсмени міцно закріпили свої позиції у складі збірної команди України на 2016 рік.

Вже 17-18 жовтня , хмельничани прийматимуть участь у одному з найпрестижніших турнірів з дзюдо у столиці Франції –Парижі.

Ми ВІТАЄМО наших дзюдоїстів-динамівців, пишаємось ними та бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому!

Адміністрація ДЮСШ «Динамо»