Головна  /  Новини  /  Золоті здобутки хмельницьких динамівців

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Золоті здобутки хмельницьких динамівців PDF Друк e-mail

Ось і завершується 2015 рік. Фінальними акордами у дзюдо був чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років, який проходив у м. Луцьк. Збірну Хмельниччини представляли 17 спортсменів. Серед яких 8 вихованців Хмельницької ДЮСШ «Динамо». У скарбничку нашого краю медаль найвищого ґатунку завоювала Врублевська Анастасія у ваговій категорії 52 кг. Анастасія вже двічі була бронзовим призером чемпіонатів України, і ось нарешті золота медаль як винагорода за напружену роботу протягом року.

У підведенні підсумків роботи  у представників найпопулярнішого виду бойових мистецтв панкратіону, також  відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок у м. Києві. Золоту медаль завоювала вихованка хмельницького Динамо – Наталія Крамар, а срібло також у динамівця Миколи Мартинюка.

Хоч і основні старти вже пройшли, спортсмени продовжують свою боротьбу на татамі у турнірах, де також вдало виступають. Зараз ведеться підготовка до нового спортивного передолімпійського  сезону 2016 року.

Взагалі подільські дзюдоїсти показали непогані здобутки у поточному році. Динамівець Антон Савицький завоював бронзу чемпіонату світу серед юніорів з дзюдо, та  першим  виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу»- що історичним для чоловічого дзюдо в області. До складу збірної України потрапили Олександр Романюк, Антон Савицький, Анастасія Врублевська.

 

Адміністрація ДЮСШ «Динамо»