Головна  /  Новини  /  Засідання Президії організації

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Засідання Президії організації PDF Друк e-mail

У приміщення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області 11 грудня поточного року  було проведено засідання Президії Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України. До порядку денного керівного органу організації були включені питання:

1. Про кращих спортсменів Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України у 2015 році.

2. Про персональний склад Президії Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

3. Про реалізацію пріоритетів діяльності Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України у 2015 році.

4. Про затвердження видів спорту на обласний комплексний спортивний захід «Динаміада 2016» серед збірних команд колективів фізичної культури 1 групи.

5. Про затвердження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України на 2016 рік.

6.   Різне.

 

 

За результатами моніторингу виступів представників колективів фізичної культури і спорту управлінь та відомств було визначено кращих спортсменів Організації у 2015 році, яких нагородили почесними грамотами.

До складу Президії одноголосним голосуванням були введені:

начальник головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області генерал-майор цивільного захисту Братко Едуард Петрович;

начальник управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області Паньков Олег Михайлович.

Було прийнято рішення, щодо включення до програми обласного комплексного спортивного заходу "Динаміада 2016" серед правоохоронних органів та рятувальних служб області, наступних змагань:

Кубок голови ХОО ФСТ «Динамо» України з футзалу;

Особисто-командний чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичної атлетики (кросу);

Особисто-командний чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з прикладної стрільби (вправа ПМ-3);

Командний чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з прикладної стрільби (вправа АК-3);

Особисто-командний чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з настільного тенісу;

Чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з футзалу;

Кубок голови ХОО ФСТ «Динамо» України з волейболу.

 

Президією було визначено апарату управління Організації не пізніше 20.01.2016 р. розробити Положення  про даний захід та довести до колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Хмельниччини.

Було прийнято рішення про підвищення річного динамівського внеску для всіх категорій членів організацій на 5 грн..

Сподіваємось, що прийняті рішення Президії Організації сприятимуть підвищенню якості ефективності діяльності громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що об"єднює в своїх рядах правоохоронців та рятувальників області.

Фізкультурно-спортивний відділ