Головна  /  Новини  /  Кубок Колеснікова з волейболу

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Кубок Колеснікова з волейболу PDF Друк e-mail

За ініціативи президії ради Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України 15-16 грудня в спортивному комплексі навчального центру обласного управління МВС проведено І-й Кубок з волейболу пам'яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова Віктора Васильовича.

Свого часу Віктор Васильович доклав чимало зусиль для розвитку та пропаганди фізичної культури серед працівників правоохоронних структур так як протягом тривалого часу очолював обласне управління міліції та обласну організацію "Динамо". Під його керівництвом розпочиналося будівництво нової будівлі обласного УМВС – однієї із найкращих в Україні та спортивного комплексу, на базі якого сьогодні діє навчальний центр для працівників ОВС. alt

В змаганнях приймали участь колективи фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області, керівники яких були присутні на урочистому відкритті змагань. З вітальною промовою до учасників змагань звернувся начальник УМВС, голова ХОО ФСТ "Динамо" генерал-майор міліції Володимир Гаврилюк, начальник обласного управління Держдепартаменту з питань виконання покарань генерал-майор внутрішньої служби Тимофій Якимчук, голова ради ветеранів працівників органів внутрішніх справ області Федір Захарчук, які певний час служили з Колесніковим В. В. Свої вітання та слова подяки висловив онук Віктора Колеснікова – Олексій, який також пов'язав своє життя із службою в міліції та спортом.

Почесне право підняти Державний прапор України надали срібному призеру чемпіонату Європи серед поліцейських Владиславу Лазарчуку та чемпіону серед прикордонних відомств країн СНД Роману Ковальчуку.


alt

Рівень змагань, як для обласного масштабу, надзвичайно високий, адже серед учасників три майстри спорту та навіть два майстри спорту міжнародного класу, гравці першої та вищої ліги України з волейболу, змагання обслуговували судді національної категорії. Команди були розділені на дві групи і лише дві команди з групи виходили до напівфіналу і, відповідно, могли претендувати на боротьбу за кубок. А тому групові ігри були надзвичайно напружені та видовищні. Не обійшлось і без сенсацій, - команда УСБУ поступилась команді ГУ МНС і втратила путівку до напівфіналу, а у поєдинку за 5-те місце поступилась команді Управління Держдепартаменту з питань виконання покарань.


alt

У першій напівфінальній зустрічі за особистої присутності свого ректора генерал-лейтенанта Валерія Райка прикордонники без особливих проблем одержали перемогу над рятівниками, а міліціонери здолали опір податківців.

У безкомпромісному матчі за третє місце перемогу здобули представники ГУ МНС , до речі, єдиної команди кубку, у складі якої була жінка, що нарівні конкурувала із чоловіками. Команда ДПА області посіла четверте місце.


alt

У кульмінації та принциповому матчі – фіналі кубку, зійшлися дві найсильніші динамівські команди – НАДПСУ ім. Б. Хмельницького та Управління МВС в Хмельницькій області, які протягом кількох років зустрічаються у фіналі обласної "Динаміади". Волейболістам обласної міліції ще не вдавалось обіграти представників прикордонної академії. На матч завітало керівництво УМВС на чолі з генерал-майором міліції Володимиром Гаврилюком.


alt

У першій партії прикордонники за активного вболівання курсантів, що заполонили майже увесь балкон, здолали опір міліціонерів з рахунком 25:19. У другій партії жодній з команд протягом тривалого часу не вдавалося відірватись від опонента біль ніш на один м'яч, - партія завершилась з рахунком 28:26 на користь міліціонерів. Доля кубку вирішувалась у третій партії, яка змусила добряче понервувати гравців, тренерів та уболівальників обох команд, адже дві команди вартували одна одної, але переможець має бути один… Перемогу у третій партії з рахунком 15:12 та у фіналі святкувала команда УМВС, яка і стала першим володарем Кубку пам'яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова Віктора Васильовича.

Переможців та призерів змагань нагороджено відповідними кубками та дипломами, приз кращого гравця отримав капітан команди УМВС Владислав Лазарчук. Також в знак поваги і пошани та з метою матеріальної підтримки сім'ї Колеснікова В. В. онуку генерала - Олексію вручили цінний подарунок.


alt

А загалом, цей захід із спортивної та організаційної сторони оцінений фахівцями як такий, що на надасть якісно новий потужний поштовх для розвитку волейболу на Хмельниччині.

Організатори планують проводити Кубок Колеснікова щорічно, розширяючи види спорту, представництво та географію учасників.

Висловлюємо вдячність професійній спілці працівників органів внутрішніх справ області в особі голови Шпичка Миколи Омеляновича за надану допомогу в проведенні Кубку Колеснікова з волейболу.

Фізкультурно-спортивний відділ Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України.